Про  хід виконання сільського бюджету

за І-й квартал 2019 року.      

 

 

Відповідно до статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію головного бухгалтера сільської ради Чистякової С.В. щодо виконання сільського бюджету за І-ий квартал 2019 року, сесія Журавської сільської ради

 

                                               в и р і ш и л а:

 

         1. Інформацію головного бухгалтера  Чистякової С.В. про стан виконання місцевого бюджету за І-ий квартал 2019 року – взяти до відома.

 

         2. Затвердити виконання бюджету за І-ий квартал 2019 року

   в розмірі 117 %.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                             № 35- 2/7

С.Журавка

 

Про внесення змін до рішення

сесії сільської ради від 21.12.2018 р. №  33-15/7

«Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік».

 

 

 

Відповідно до статей 76, 77 Бюджетного кодексу України, п.17 частини І статті 43 та статті 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в України” сільська рада  ВИРІШИЛА:

 

1. Абзаци 2, 3, 4 пункту 1 викласти в новій редакції:

-                    видатки бюджету села у сумі 994192,00  гривень, в тому числі видатки загального фонду  бюджету села 992192,00 гривень, видатки спеціального фонду бюджету села 2000,00  гривень;

  • дефіцит загального  фонду бюджету села у сумі 143792,00 грн. згідно з додатком №2 до цього рішення.
  • оборотний залишок бюджетних коштів сільського бюджету у розмірі 100 гривень, що становить 0,01 відсотки видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом.

 

      2.Пункт 2 викласти в такій редакції :

«2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком №3, до цього рішення».

   Пункт 3 викласти в такій редакції :

«3. Затвердити розподіл витрат сільського бюджету на реалізацію регіональних програм у сумі 220192 гривень згідно з додатком № 4 до цього рішення».

  Додатки № 2,3, 4  викласти в новій редакції.

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                 ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                             № 35- 3 /7

С.Журавка

 

Про розгляд листа Журавського НВК

про надання субвенції для дофінансування 

харчування учнів закладу освіти

під час роботи пришкільного відпочинкового табору.

 

Відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення повноцінного дворазового харчування дітей у пришкільному відпочинковому таборі та у зв’язку з відсутністю вільних коштів у сільському бюджеті, Журавська сільська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

1.Рекомендувати сільгоспвиробникам та підприємцям, що здійснюють підприємницьку діяльність на території населеного пункту допомогти фінансово в організації  харчування учнів Журавського начального закладу під час роботи пришкільного відпочинкового табору.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                  ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                             № 35- 4 /7

С.Журавка

 

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо встановлення меж населених пунктів

 с. Журавка та с. Тихі Верби Городищенського району.

 

Відповідно до статті 26, 42, 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,ст.. 12, 173,174 Земельного кодексу України, ст. 46 Закону України «Про землеустрій» та враховуючи методичні рекомендації розробки проекту землеустрою  щодо встановлення меж села Журавка та села Тихі Верби, Журавська сільська рада

 

 ВИРІШИЛА:

1 Визнати доцільним встановлення меж адміністративно-територіального утворення с. Журавка та с. Тихі Верби шляхом уточнення меж сіл згідно проекту формування території сільської ради та приведення у відповідність до облікових даних площ населених пунктів.

2.Надати  ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів с. Журавка та с. Тихі Верби.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                  ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                             № 35- 5 /7

С.Журавка

 

Про знесення аварійних, сухостійних

дерев уздовж частини автодороги

Вільшана-Журавка-Селище.

 

Відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги акт обстеження земельних ділянок від 01.04.2019 року за підписом сільського голови  Жежерун Н.І., депутата Журавської сільської ради, директора ТОВ «Журавське» Іващенка В.Л., голови та членів постійної комісії з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища Журавської сільської ради: Шаповала В.В., Гриценка В.В., Щербака А.М., керуючись протоколом № 12 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Городищенської райдержадміністрації від 11.04.2019 року та з метою подальшої рекультивації земельних ділянок і висадження нових лісосмуг, Журавська сільська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

1. Знести  аварійні, сухостійні дерева (з подальшою їх утилізацією) , які знаходяться на земельних ділянках уздовж частини автодороги Вільшана-Журавка-Селище.

2. Звернутися до директора ТОВ «Журавське» Іващенка В.Л. про надання допомоги у рекультивації вищезазначених земельних ділянок.

3. Звернутися в лісове господарство та до дирекції ТОВ «Журавське» для забезпечення посадковим матеріалом для висадки нових лісосмуг на вищезазначених земельних ділянках.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища та на постійну комісію з питань планування бюджету, соціально-культурного розвитку села.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                       ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                             № 35-6 /7

С.Журавка

 

Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадян в межах с. Журавка Городищенського району

 

Відповідно до ст.12,19,20,38,39,40,71,78,79-1,81,83,112,116,118,121,122,125,126,186, 186-1 Земельного Кодексу України, керуючись ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Декретом Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року №15-92 «Про приватизацію земельних ділянок», ст..ст. 16,21 розділ VІІ прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про державний земельний кадастр» та постанови КМУ №1051 від 17.10.2012 р. «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру», ст..ст. 8,19,20,22,25,50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної реєстрації речових прав на нерухоме майно», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв”язку з їх розмежуванням»  № 233-VІІ від 14.05.2013 р., ознайомившись із технічною документацією із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та визначення кадастрового номера, заслухавши висновки земельної комісії, Журавська сільська рада                                             В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Братів Ласкавих, 27.

1.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0232  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 27 у комунальну власність Журавської сільської ради.

1.2. Передати у приватну власність гр. Чистякову Василю Миколайовичу

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0232 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 27.

 

2.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 25.

2.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0234 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 25 у комунальну власність Журавської сільської ради.

2.2. Передати у приватну власність гр. Акімову Івану Федоровичу

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0234 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Братів Ласкавих, 25.

 

3.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Симиренківська, 5.

3.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:003:0006 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Симиренківська, 5 у комунальну власність Журавської сільської ради.

3.2. Передати у приватну власність гр. Ковальовій Ользі Данилівні

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:003:0006  за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Симиренківська, 5.

 

4.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Лейтенанта Правика, 5.

4.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0224 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Лейтенанта Правика, 5 у комунальну власність Журавської сільської ради.

4.2. Передати у приватну власність гр. Кравець Наталії Миколаївні

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0224 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Лейтенанта Правика, 5.

 

5.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Шевченка, 55.

5.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0221 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Шевченка, 55 у комунальну власність Журавської сільської ради.

5.2. Передати у приватну власність гр. Руденку Олександру Михайловичу

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0221 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Шевченка , 55.

 

6.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Жежеруна, 6.

6.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0236 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Жежеруна, 6 у комунальну власність Журавської сільської ради.

 

6.2. Передати у приватну власність гр. Хоружому Миколі Васильовичу земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0236  за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Жежеруна , 6..

 

7.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Соборна, 34.

7.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0235  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Соборна, 34 у комунальну власність Журавської сільської ради.

7.2. Передати у приватну власність гр. Діденко Людмилі Григорівні земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0235 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Соборна , 34.

 

8.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Ярослава Мудрого, 33.

8.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0241  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Ярослава Мудрого, 33 у комунальну власність Журавської сільської ради.

8.2. Передати у приватну власність гр. Жежеруну Володимиру Дмитровичу земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0241 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Ярослава Мудрого , 33.

 

9.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Соборна, 2.

9.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0242 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Соборна, 2 у комунальну власність Журавської сільської ради.

9.2. Передати у приватну власність гр. Шевченко Ларисі Григорівні земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0242 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Соборна, 2.

 

10.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Шевченка, 27.

10.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0246  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Шевченка, 27 у комунальну власність Журавської сільської ради.

10.2. Передати у приватну власність гр. Шевченку Руслану Володимировичу земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0246  за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Шевченка, 27.

 

11.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 28.

11.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0244  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Братів Ласкавих, 28 у комунальну власність Журавської сільської ради.

11.2. Передати у приватну власність гр. Заточній Надії Миколаївні земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0244 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Братів Ласкавих, 28.

 

12.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Братів Ласкавих, 19.

12.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0239  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Братів Ласкавих, 19 у комунальну власність Журавської сільської ради.

12 .2. Передати у приватну власність гр. Ткаченко Валентині Миколаївні земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0239 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Братів Ласкавих, 19.

 

13.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Заслонова, 10.

13.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0247  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Заслонова, 10 у комунальну власність Журавської сільської ради.

13 .2. Передати у приватну власність гр. Одарченко Надії Григорівні земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0247 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Заслонова, 10.

 

14.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Лейтенанта Правика, 9.

14.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0201  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Лейтенанта Правика, 9 у комунальну власність Журавської сільської ради.

14 .2. Передати у приватну власність гр. Іванову Миколі Олександровичу земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0201 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Лейтенанта Правика, 9.

 

15.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Жежеруна, 33.

15.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0248  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Жежеруна, 33 у комунальну власність Журавської сільської ради.

15.2. Передати у приватну власність гр. Ласкавому Василю Олексійовичу земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0248 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Жежеруна, 33.

 

16.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,1442 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Молодіжна, 1.

16.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,1442 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0249  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Молодіжна, 1 у комунальну власність Журавської сільської ради.

16.2. Передати у приватну власність гр. Рябій Марії Єфремівні земельну ділянку площею 0,1442 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0249 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Молодіжна, 1.

 

17.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Польова, 10.

17.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:003:0015  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Польова, 10 у комунальну власність Журавської сільської ради.

17.2. Передати у приватну власність гр. Сторчовій Марії Валентинівні земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:003:0015 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Польова, 10.

 

18.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,1035 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Соборній, 11.

18.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,1035 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0252  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Соборна, 11 у комунальну власність Журавської сільської ради.

18.2. Передати у приватну власність гр. Хоружій Вірі Григорівні земельну ділянку площею 0,1035 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0252 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Соборна, 11.

 

19.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Симиренківська, 13.

19.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:003:0011  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Симиренківська, 13 у комунальну власність Журавської сільської ради.

19.2. Передати у приватну власність гр. Шинкевич Людмилі Вікторівні земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:003:0011 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Симиренківська, 13.

 

20.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, провул. Героїв війни, 2.

20.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0264  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, провул. Героїв війни, 2 у комунальну власність Журавської сільської ради.

20.2. Передати у приватну власність гр. Солов*ю Роману Анатолійовичу земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0264 за адресою с.Журавка, Городищенського району, провул. Героїв війни, 2.

 

21.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2466 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с. Тихі Верби Журавської сільської ради   Городищенського району, вул. Семидоліна, 14.

21.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2466 га з кадастровим

№ 7120383000:01:002:0009  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с. Тихі Верби  Журавської сільської ради , Городищенського району, вул. Семидоліна, 14 у комунальну власність Журавської сільської ради.

21.2. Передати у приватну власність гр. Масюку Василю Івановичу земельну ділянку площею 0,2466га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:002:0009 за адресою с. Тихі Верби  Журавської сільської ради , Городищенського району, вул. Семидоліна, 14.

 

22.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                  Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                       ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-7/7

С.Журавка

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченка ,38  гр. Каракай Олександру Петровичу в межах с. Журавка Городищенського району.

 

 

Відповідно до ст.12,19,20,38,39,40,71,78,79-1,81,83,112,116,118,121,122,125,126,186, 186-1 Земельного Кодексу України, керуючись ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Декретом Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року №15-92 «Про приватизацію земельних ділянок», ст..ст. 16,21 розділ VІІ прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про державний земельний кадастр» та постанови КМУ №1051 від 17.10.2012 р. «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру», ст..ст. 8,19,20,22,25,50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної реєстрації речових прав на нерухоме майно», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв”язку з їх розмежуванням»  № 233-VІІ від 14.05.2013 р., ознайомившись із технічною документацією із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та визначення кадастрового номера, заслухавши висновки земельної комісії, Журавська сільська рада                                             В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Шевченка,  38.

1.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0271  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Шевченка, 38 у комунальну власність Журавської сільської ради.

1.2. Передати у приватну власність гр. Каракаю Олександру Петровичу

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0271 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Шевченка, 38.

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                  Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                       ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-8/7

С.Журавка

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам

 

Відповідно до статей  12,33,118,121,125,126  Земельного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наявні проекти із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок , виготовлені ДП  Український Державний науково-виробничий інститут зйомок міст та геоінформатики ім. Шаха ДП «Укргеоінформ» та ФОП Ю.М. Біляєв ,  сесія Журавської сільської ради

                                                           ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Ракші Ользі Тодосівні для  індивідуального садівництва загальною площею 0,1200 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Перемоги , 4,згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0225, в межах Журавської  сільської ради.

1.1. Передати земельну ділянку площею 0,1200 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  провул.

Перемоги , 4, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0225, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Ракші Ользі Тодосівні для  ведення індивідуального садівництва. 

 

2.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Шаповалу Миколі Петровичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2286 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0230, в межах Журавської  сільської ради.

2.1. Передати земельну ділянку площею 0,2286 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0230, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Шаповалу Миколі Петровичу для  ведення особистого селянського господарства. 

 

3.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Жежерун Світлані Миколаївні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3000 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0254, в межах Журавської  сільської ради.

3.1. Передати земельну ділянку площею 0,3000 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0254, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Жежерун С.В. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

 4. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Совенку В*ячеславу Валентиновичудля  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2933 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0220, в межах Журавської  сільської ради.

4.1. Передати земельну ділянку площею 0,2933 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0220, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Совенку В*ячеславу Валентиновичу для  ведення особистого селянського господарства. 

 

5. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Баранику Юрію Володимировичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2802 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0269, в межах Журавської  сільської ради.

5.1. Передати земельну ділянку площею 0,2802 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0269, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Баранику Юрію Володимровичу  для  ведення особистого селянського господарства. 

 

6. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Хорунжому Володимиру Григоровичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3000 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0262, в межах Журавської  сільської ради.

6.1. Передати земельну ділянку площею 0,3000 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0262, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Хорунжому В.Г. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

7.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Верису Юрію Павловичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3600 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Шевченка, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0256, в межах Журавської  сільської ради.

7.1. Передати земельну ділянку площею 0,3600 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Шевченка , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0256, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Верису Ю.П. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

8.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Шевченку Руслану Володимировичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2888 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Шевченка, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0243, в межах Журавської  сільської ради.

8.1. Передати земельну ділянку площею 0,2888 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Шевченка , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0243, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Шевченку Р.В. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

9.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Хворостенку Олександру Олександровичу для  ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,1200 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Шевченка, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0272, в межах Журавської  сільської ради.

9.1. Передати земельну ділянку площею 0,1200 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Шевченка , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0272, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Хворостенку О.О. для  ведення індивідуального садівництва. 

 

10.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Дацько Тамарі Миколаївні для  ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,1155 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Ярмарковому, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0259, в межах Журавської  сільської ради.

10.1. Передати земельну ділянку площею 0,1155 га. яка знаходиться  в с.Журавка, по провул. Ярмарковому , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0259, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Дацько Т.М.. для  ведення індивідуального садівництва. 

 

11.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Дацьку Володимиру Васильовичу  для  ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,1172 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Ярмарковому, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0263, в межах Журавської  сільської ради.

11.1. Передати земельну ділянку площею 0,1172 га. яка знаходиться  в с.Журавка, по провул. Ярмарковому , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0263, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Дацьку В.В. для  ведення індивідуального садівництва. 

 

12.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Руденку Олександру Михайловичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,1776 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Шевченка , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0231, в межах Журавської  сільської ради.

12.1. Передати земельну ділянку площею 0,1776 га. яка знаходиться в с. Журавка, по  вул. Шевченка , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0231, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Руденку Олександру Михайловичу. для  ведення особистого селянського господарства.

 

13.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Діденко Яніні Леонідівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4500 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0227, в межах Журавської  сільської ради.

13.1. Передати земельну ділянку площею 0,4500 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0227, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Діденко Я.Л. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

14.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Каракай Марії Гнатівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4999 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0223, в межах Журавської  сільської ради.

14.1. Передати земельну ділянку площею 0,4999 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0223, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Каракай М.Г. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

15.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Жежеруну Віталію Володимировичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2500 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0238, в межах Журавської  сільської ради.

15.1. Передати земельну ділянку площею 0,2500 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0238, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Жежеруну В.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

16.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Діденку Максиму Леонідовичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3201 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0245, в межах Журавської  сільської ради.

16.1. Передати земельну ділянку площею 0,3201 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0245, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Діденку М.Л. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

17.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Масюку Віктору Валентиновичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2543 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0233, в межах Журавської  сільської ради.

17.1. Передати земельну ділянку площею 0,2543 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0233, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Масюку В.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

18.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Ковальовій Ользі Данилівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3453 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Симиренківська , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0007 в межах Журавської  сільської ради.

18.1. Передати земельну ділянку площею 0,3453га. яка знаходиться в с.Журавка, по вул. Симиренківській , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0007, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Ковальовій О.Д. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

19.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Шинкевич Людмилі Вікторівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 1,4944 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Симиренківська , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0014 в межах Журавської  сільської ради.

19.1. Передати земельну ділянку площею 1,4944га. яка знаходиться в с.Журавка, по вул. Симиренківській , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0014, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Шинкевич Л.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

 

20.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Леонідову Олексію Володимировичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4790 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Кротевича , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0229, в межах Журавської  сільської ради.

20.1. Передати земельну ділянку площею 0,4790 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Кротевича , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0229, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Леонідову О..В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

21.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Кравець Наталії Миколаївні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,1940 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Лейтенанта Правика , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0251, в межах Журавської  сільської ради.

21.1. Передати земельну ділянку площею 0,1940 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Лейтенанта  Правика , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0251, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Кравець Н.М. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

22.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Кравцю Валерію Васильовичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3833 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Лейтенанта Правика , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0226, в межах Журавської  сільської ради.

22.1. Передати земельну ділянку площею 0,3833га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Лейтенанта  Правика , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0226, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Кравцю В.В. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

23.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Сторчовій Марії Валентинівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3501 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Польова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0009, в межах Журавської  сільської ради.

23.1. Передати земельну ділянку площею 0,3501 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Польова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0009, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Сторчовій М.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

24.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Ющак Людмилі Василівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3505 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Польова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0008, в межах Журавської  сільської ради.

24.1. Передати земельну ділянку площею 0,3505 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Польова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0008, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Ющак Л.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

25.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину  Жежеруну Володимиру Дмитровичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3600 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Ярослава Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0258, в межах Журавської  сільської ради.

25.1. Передати земельну ділянку площею 0,3600 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Ярослава Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0258, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Жежеруну В.Д. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

26.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Дробот Людмилі Іванівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 1,0563 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Ярослава Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0237, в межах Журавської  сільської ради.

26.1. Передати земельну ділянку площею 1,0563 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Ярослава Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0237, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Дробот Л.І. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

27.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину  Науменку Юрію Яковичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4212 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Я. Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0219, в межах Журавської  сільської ради.

27.1. Передати земельну ділянку площею 0,4212 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Я. Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0219, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Науменку Ю.Я. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

28.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Ткаченко Валентині Миколаївні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3440 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0255, в межах Журавської  сільської ради.

28.1. Передати земельну ділянку площею 0,3440 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0255, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Ткаченко В.М. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

29.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Гибало Марині Володимирівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,9600 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0214, в межах Журавської  сільської ради.

29.1. Передати земельну ділянку площею 0,9600 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0214, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Гибало М.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

30.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Заточній Надії Миколаївні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3500 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0257, в межах Журавської  сільської ради.

30.1. Передати земельну ділянку площею 0,3500 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0257, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Заточній Н.М. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

31.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Акімову Івану Федоровичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3084 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0260, в межах Журавської  сільської ради.

31.1. Передати земельну ділянку площею 0,3084 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0260, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Акімову І.Ф. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

32.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Чистякову Василю Миколайовичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2826 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0265, в межах Журавської  сільської ради.

32.1. Передати земельну ділянку площею 0,2826 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0265, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Чистякову В.М. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

33.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Гнидюк Віталії Василівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,5221га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0240, в межах Журавської  сільської ради.

33.1. Передати земельну ділянку площею 0,5221 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0240, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Гнидюк В.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

34.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Прищепі Надії Юріївні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,8029га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0273, в межах Журавської  сільської ради.

34.1. Передати земельну ділянку площею 0,8029 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0273, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Прищепі Н.Ю. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

35.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Тогобіцькій Валентині Олексіївні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2869 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0274, в межах Журавської  сільської ради.

35.1. Передати земельну ділянку площею 0,2869 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0274, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Тогобіцькій В.О. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

36.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Хоружій Вірі Григорівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,1534 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0261, в межах Журавської  сільської ради.

36.1. Передати земельну ділянку площею 0,1534 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0261, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Хоружій В.Г. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

37.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину  Хоружому Миколі Васильовичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4500 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0266, в межах Журавської  сільської ради.

37.1. Передати земельну ділянку площею 0,4500 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0266, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Хоружому М.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

38.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Волочаю Михайлу Васильовичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4064 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0215, в межах Журавської  сільської ради.

38.1. Передати земельну ділянку площею 0,4064 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Польова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0215, в межах Журавської  сільської ради у власність гр.Волочаю М.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

39.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Тюпіну Олександру Федоровичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,7919 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0213, в межах Журавської  сільської ради.

39.1. Передати земельну ділянку площею 0,7919 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0213, в межах Журавської  сільської ради у власність гр.Тюпіну О.Ф. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

40.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Пилипенко Наталії  Петрівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3000 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0222, в межах Журавської  сільської ради.

40.1. Передати земельну ділянку площею 0,3000 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0222, в межах Журавської  сільської ради у власність гр.Пилипенко Н.П. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

41.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Гибало Юлії Олександрівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3384 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0270, в межах Журавської  сільської ради.

41.1. Передати земельну ділянку площею 0,3384 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0270, в межах Журавської  сільської ради у власність гр.Гибало Ю.О. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

42.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Хворостенку Олексію Кириловичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3025 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Вишневий , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0212, в межах Журавської  сільської ради.

42.1. Передати земельну ділянку площею 0,3025 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

провул. Вишневий  , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0212, в межах Журавської  сільської ради у власність гр.Хворостенку О.К.  для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

43.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Сухно Федору Івановичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,1898 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0250, в межах Журавської  сільської ради.

43.1. Передати земельну ділянку площею 0,1898 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна  , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0250, в межах Журавської  сільської ради у власність гр.Сухно Федору Івановичу  для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

44.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Сахнюк Ользі Романівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4174 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Берегового , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0268, в межах Журавської  сільської ради.

44.1. Передати земельну ділянку площею 0,4174 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Берегового  , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0268, в межах Журавської  сільської ради у власність гр.  Сахнюк О.Р. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

45.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                   Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                       ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-8/7

С.Журавка

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам

 

Відповідно до статей  12,33,118,121,125,126  Земельного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наявні проекти із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок , виготовлені ДП  Український Державний науково-виробничий інститут зйомок міст та геоінформатики ім. Шаха ДП «Укргеоінформ» та ФОП Ю.М. Біляєв ,  сесія Журавської сільської ради

                                                           ВИРІШИЛА:

 

9.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Дацько Тамарі Миколаївні для  ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,1155 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Ярмарковому, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0259, в межах Журавської  сільської ради.

9.1. Передати земельну ділянку площею 0,1155 га. яка знаходиться  в с.Журавка, по провул. Ярмарковому , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0259, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Дацько Т.М.. для  ведення індивідуального садівництва. 

 

45.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                   Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                       ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-8/7

С.Журавка

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам

 

Відповідно до статей  12,33,118,121,125,126  Земельного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наявні проекти із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок , виготовлені ДП  Український Державний науково-виробничий інститут зйомок міст та геоінформатики ім. Шаха ДП «Укргеоінформ» та ФОП Ю.М. Біляєв ,  сесія Журавської сільської ради

                                                           ВИРІШИЛА:

 

10.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Дацьку Володимиру Васильовичу  для  ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,1172 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Ярмарковому, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0263, в межах Журавської  сільської ради.

10.1. Передати земельну ділянку площею 0,1172 га. яка знаходиться  в с.Журавка, по провул. Ярмарковому , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0263, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Дацьку В.В. для  ведення індивідуального садівництва. 

 

43.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                   Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                       ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-9/7

С.Журавка

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам.

 

Відповідно до статей  12,33,118,121,125,126  Земельного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наявний проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки , виготовлений  ФОП Ю.М. Біляєв ,  сесія Журавської сільської ради

 

                                                           ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Каракаю Сергію Олександровичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 1,7812 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Ярослава Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0228, в межах Журавської  сільської ради.

 

1.1. Передати земельну ділянку площею 1,7812 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Ярослава Мудрого  , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0228, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Каракаю С.О.  для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

2. Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Каракай Тетяні Степанівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею    га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Ярослава Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0253, в межах Журавської  сільської ради.

 

2.1. Передати земельну ділянку площею  0,35 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Ярослава Мудрого  , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0253, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Каракай Т.С.  для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                   Н.І. Жежерун

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                       ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

 

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-10/7

С.Журавка

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки громадянам

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Конституцією України, ст.ст. 12, 40, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, Законом України «Про  землеустрій», розглянувши заяви громадян, зважаючи на наявну земельно-кадастрову документацію, рекомендації членів постійної комісії з питань землеустрою та охорони навколишнього  середовища,  Журавська сільська рада

                                                           в и р і ш и л а:

1.Надати дозвіли на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та згоду на відновлення  меж земельних ділянок у власність громадянам:

Мурашов Олександр Васильович – 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Журавка Городищенського району по вул. Жежеруна, 4;

Совенко Іван Миколайович, Совенко Віктор Миколайович – 0,25 га у спільну сумісну власність - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Журавка Городищенського району по провул. Вишневий, 4;

Недоступ Микола Михайлович – 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Тихі Верби Городищенського району по вул. Семидоліна, 22;

Кузьменко Валентина Ничипорівна - 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Журавка Городищенського району по вул. Братів Ласкавих, 61;

Соловей Микола Лукянович- 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Журавка Городищенського району по вул.Берегового,8.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                   Н.І. Жежерун

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                                  ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

 

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-11/7

С.Журавка

 

Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12 ,19, 20, 22, 33, 38, 39, 40, 60, 61, 63, 71, 78, 79, 79-1, 81, 83, 93, 112, 113, 114, 116, 118, 120 Земельного Кодексу України, ст.ст. 16, 21 розділу VІІ прикінцевих та перехідних положень ЗУ «Про державний земельний кадастр» та постанови № 1051 від 17.10.2012 р. КМУ «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру», ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв*язку з їх розмежуванням» № 233- VІІ від 14.05.2013 р., ЗУ «Про землеустрій» ст.ст. 8, 19, 20, 22, 25, 50, розглянувши заяви громадян по вирішенню земельних відносин та заслухавши висновки земельної комісії, сесія Журавської сільської ради 

                                                           ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл  на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (рілля) громадянам у межах 

с. Журавка згідно з поданими заявами, врахувавши всі наявні обмеження (обтяження) відповідно до глави 18 ЗКУ на підставі ст.ст. 5, 6, 17,25, 26, 27 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», які знаходяться у фактичному користуванні громадян:

Соловей Ніна Герасимівна -  0,25 га, осг, с. Журавка, вул. Берегового;

Леонідова Валентина Сергіївна – 0,30 га, осг, с. Журавка, вул. Соборна;

Харченко Олексій Васильович – 0,60 га, осг, с. Журавка, вул. Соборна;

Пилипенко Інна Павлівна – 0,12 га, садівництво, вул. Братів Ласкавих;

Мшанецька Ніна Михайлівна – 0,25 га, осг, с. Журавка, вул. Жежеруна;

Кузьменко Максим Миколайович – 2,0 га, осг, с. Журавка, вул. Братів Ласкавих;

Соловей Микола Лук янович- 0, 35 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Журавка Городищенського району по вул.Берегового.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

          За дорученням сесії

сільський голова                                                                 Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                    ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-12/7

С.Журавка

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

гр. Шаповал Марії Вікторівні.

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12 ,19, 20, 22, 33, 38, 39, 40, 60, 61, 63, 71, 78, 79, 79-1, 81, 83, 93, 112, 113, 114, 116, 118, 120 Земельного Кодексу України, ст.ст. 16, 21 розділу VІІ прикінцевих та перехідних положень ЗУ «Про державний земельний кадастр» та постанови № 1051 від 17.10.2012 р. КМУ «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру», ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв*язку з їх розмежуванням» № 233- VІІ від 14.05.2013 р., ЗУ «Про землеустрій» ст.ст. 8, 19, 20, 22, 25, 50, розглянувши заяву громадянки  Шаповал М.В. про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та заслухавши висновки земельної комісії, сесія Журавської сільської ради    

                                               ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл  на розробку проекту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,6 га - для ведення особистого селянського господарства  у с. Журавка Городищенський район вул. Соборна у власність громадянці  Шаповал М.В. у межах  с. Журавка згідно з поданою заявою, врахувавши всі наявні обмеження (обтяження) відповідно до глави 18 ЗКУ на підставі ст.ст. 5, 6, 17,25, 26, 27 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

                                                                 

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

 

 

 

                                                                                             

        

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                        ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-13/7

С.Журавка

 

Про розгляд заяви гр. Щербака А.М.

щодо надання дозволу на знесення

дикоростучих кущів.

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши заяву гр.. Щербака А.М.  щодо надання дозволу на знесення дикоростучих кущів, які знаходяться на території бувшого хімскладу (господарські двори ТОВ «Журавське») для забезпечення проїзду сільськогосподарської техніки до, належної йому на праві власності, земельної частки (паю), беручи до уваги погодження ТОВ «Журавське» на виділення земельної ділянки для під’їздного шляху по території колишнього хімскладу, сесія Журавської сільської ради

        

                                               ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на знесення дикоростучих кущів, які знаходяться на території бувшого хімскладу (господарські двори ТОВ «Журавське») для забезпечення безперешкодного проїзду сільськогосподарської техніки до паїв громадян.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

                                                                 

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                      ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-14/7

С.Журавка

 

Про розгляд заяви завідуючої ФАП Пилипенко І.П.

щодо виділення коштів на придбання засобів

медичної допомоги та медичного інвентаря.

 

 

Відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши та обговоривши заяву завідуючої ФАП Пилипенко І.П.  щодо виділення коштів на придбання засобів медичної допомоги та медичного інвентаря , у зв’язку з відсутністю вільних коштів у сільському бюджеті, беручи до уваги пропозицію депутата сільської ради, директора ТОВ «Журавське»  Іващенка В.Л. про можливість надання  ТОВ «Журавське»  фінансової допомоги на придбання засобів медичної допомоги та медичного інвентаря, Журавська сільська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

1.Рекомендувати завідуючій  ФАП  Пилипенко І.П. звернутися до адміністрації ТОВ «Журавське»  для отримання  необхідної  фінансової допомоги.

 

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун