Про  хід виконання сільського бюджету

за І-й квартал 2019 року.      

 

 

Відповідно до статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію головного бухгалтера сільської ради Чистякової С.В. щодо виконання сільського бюджету за І-ий квартал 2019 року, сесія Журавської сільської ради

 

                                               в и р і ш и л а:

 

         1. Інформацію головного бухгалтера  Чистякової С.В. про стан виконання місцевого бюджету за І-ий квартал 2019 року – взяти до відома.

 

         2. Затвердити виконання бюджету за І-ий квартал 2019 року

   в розмірі 117 %.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                             № 35- 2/7

С.Журавка

 

Про внесення змін до рішення

сесії сільської ради від 21.12.2018 р. №  33-15/7

«Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік».

 

 

 

Відповідно до статей 76, 77 Бюджетного кодексу України, п.17 частини І статті 43 та статті 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в України” сільська рада  ВИРІШИЛА:

 

1. Абзаци 2, 3, 4 пункту 1 викласти в новій редакції:

-                    видатки бюджету села у сумі 994192,00  гривень, в тому числі видатки загального фонду  бюджету села 992192,00 гривень, видатки спеціального фонду бюджету села 2000,00  гривень;

  • дефіцит загального  фонду бюджету села у сумі 143792,00 грн. згідно з додатком №2 до цього рішення.
  • оборотний залишок бюджетних коштів сільського бюджету у розмірі 100 гривень, що становить 0,01 відсотки видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом.

 

      2.Пункт 2 викласти в такій редакції :

«2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком №3, до цього рішення».

   Пункт 3 викласти в такій редакції :

«3. Затвердити розподіл витрат сільського бюджету на реалізацію регіональних програм у сумі 220192 гривень згідно з додатком № 4 до цього рішення».

  Додатки № 2,3, 4  викласти в новій редакції.

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                 ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                             № 35- 3 /7

С.Журавка

 

Про розгляд листа Журавського НВК

про надання субвенції для дофінансування 

харчування учнів закладу освіти

під час роботи пришкільного відпочинкового табору.

 

Відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення повноцінного дворазового харчування дітей у пришкільному відпочинковому таборі та у зв’язку з відсутністю вільних коштів у сільському бюджеті, Журавська сільська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

1.Рекомендувати сільгоспвиробникам та підприємцям, що здійснюють підприємницьку діяльність на території населеного пункту допомогти фінансово в організації  харчування учнів Журавського начального закладу під час роботи пришкільного відпочинкового табору.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                  ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                             № 35- 4 /7

С.Журавка

 

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо встановлення меж населених пунктів

 с. Журавка та с. Тихі Верби Городищенського району.

 

Відповідно до статті 26, 42, 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,ст.. 12, 173,174 Земельного кодексу України, ст. 46 Закону України «Про землеустрій» та враховуючи методичні рекомендації розробки проекту землеустрою  щодо встановлення меж села Журавка та села Тихі Верби, Журавська сільська рада

 

 ВИРІШИЛА:

1 Визнати доцільним встановлення меж адміністративно-територіального утворення с. Журавка та с. Тихі Верби шляхом уточнення меж сіл згідно проекту формування території сільської ради та приведення у відповідність до облікових даних площ населених пунктів.

2.Надати  ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів с. Журавка та с. Тихі Верби.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                  ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                             № 35- 5 /7

С.Журавка

 

Про знесення аварійних, сухостійних

дерев уздовж частини автодороги

Вільшана-Журавка-Селище.

 

Відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги акт обстеження земельних ділянок від 01.04.2019 року за підписом сільського голови  Жежерун Н.І., депутата Журавської сільської ради, директора ТОВ «Журавське» Іващенка В.Л., голови та членів постійної комісії з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища Журавської сільської ради: Шаповала В.В., Гриценка В.В., Щербака А.М., керуючись протоколом № 12 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Городищенської райдержадміністрації від 11.04.2019 року та з метою подальшої рекультивації земельних ділянок і висадження нових лісосмуг, Журавська сільська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

1. Знести  аварійні, сухостійні дерева (з подальшою їх утилізацією) , які знаходяться на земельних ділянках уздовж частини автодороги Вільшана-Журавка-Селище.

2. Звернутися до директора ТОВ «Журавське» Іващенка В.Л. про надання допомоги у рекультивації вищезазначених земельних ділянок.

3. Звернутися в лісове господарство та до дирекції ТОВ «Журавське» для забезпечення посадковим матеріалом для висадки нових лісосмуг на вищезазначених земельних ділянках.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища та на постійну комісію з питань планування бюджету, соціально-культурного розвитку села.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                       ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                             № 35-6 /7

С.Журавка

 

Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадян в межах с. Журавка Городищенського району

 

Відповідно до ст.12,19,20,38,39,40,71,78,79-1,81,83,112,116,118,121,122,125,126,186, 186-1 Земельного Кодексу України, керуючись ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Декретом Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року №15-92 «Про приватизацію земельних ділянок», ст..ст. 16,21 розділ VІІ прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про державний земельний кадастр» та постанови КМУ №1051 від 17.10.2012 р. «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру», ст..ст. 8,19,20,22,25,50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної реєстрації речових прав на нерухоме майно», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв”язку з їх розмежуванням»  № 233-VІІ від 14.05.2013 р., ознайомившись із технічною документацією із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та визначення кадастрового номера, заслухавши висновки земельної комісії, Журавська сільська рада                                             В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Братів Ласкавих, 27.

1.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0232  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 27 у комунальну власність Журавської сільської ради.

1.2. Передати у приватну власність гр. Чистякову Василю Миколайовичу

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0232 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 27.

 

2.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 25.

2.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0234 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 25 у комунальну власність Журавської сільської ради.

2.2. Передати у приватну власність гр. Акімову Івану Федоровичу

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0234 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Братів Ласкавих, 25.

 

3.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Симиренківська, 5.

3.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:003:0006 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Симиренківська, 5 у комунальну власність Журавської сільської ради.

3.2. Передати у приватну власність гр. Ковальовій Ользі Данилівні

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:003:0006  за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Симиренківська, 5.

 

4.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Лейтенанта Правика, 5.

4.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0224 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Лейтенанта Правика, 5 у комунальну власність Журавської сільської ради.

4.2. Передати у приватну власність гр. Кравець Наталії Миколаївні

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0224 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Лейтенанта Правика, 5.

 

5.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Шевченка, 55.

5.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0221 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Шевченка, 55 у комунальну власність Журавської сільської ради.

5.2. Передати у приватну власність гр. Руденку Олександру Михайловичу

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0221 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Шевченка , 55.

 

6.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Жежеруна, 6.

6.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0236 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Жежеруна, 6 у комунальну власність Журавської сільської ради.

 

6.2. Передати у приватну власність гр. Хоружому Миколі Васильовичу земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0236  за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Жежеруна , 6..

 

7.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Соборна, 34.

7.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0235  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Соборна, 34 у комунальну власність Журавської сільської ради.

7.2. Передати у приватну власність гр. Діденко Людмилі Григорівні земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0235 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Соборна , 34.

 

8.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Ярослава Мудрого, 33.

8.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0241  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Ярослава Мудрого, 33 у комунальну власність Журавської сільської ради.

8.2. Передати у приватну власність гр. Жежеруну Володимиру Дмитровичу земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0241 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Ярослава Мудрого , 33.

 

9.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Соборна, 2.

9.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0242 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Соборна, 2 у комунальну власність Журавської сільської ради.

9.2. Передати у приватну власність гр. Шевченко Ларисі Григорівні земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0242 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Соборна, 2.

 

10.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Шевченка, 27.

10.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0246  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Шевченка, 27 у комунальну власність Журавської сільської ради.

10.2. Передати у приватну власність гр. Шевченку Руслану Володимировичу земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0246  за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Шевченка, 27.

 

11.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 28.

11.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0244  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Братів Ласкавих, 28 у комунальну власність Журавської сільської ради.

11.2. Передати у приватну власність гр. Заточній Надії Миколаївні земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0244 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Братів Ласкавих, 28.

 

12.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Братів Ласкавих, 19.

12.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0239  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Братів Ласкавих, 19 у комунальну власність Журавської сільської ради.

12 .2. Передати у приватну власність гр. Ткаченко Валентині Миколаївні земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0239 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Братів Ласкавих, 19.

 

13.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Заслонова, 10.

13.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0247  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Заслонова, 10 у комунальну власність Журавської сільської ради.

13 .2. Передати у приватну власність гр. Одарченко Надії Григорівні земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0247 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Заслонова, 10.

 

14.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Лейтенанта Правика, 9.

14.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0201  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Лейтенанта Правика, 9 у комунальну власність Журавської сільської ради.

14 .2. Передати у приватну власність гр. Іванову Миколі Олександровичу земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0201 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Лейтенанта Правика, 9.

 

15.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Жежеруна, 33.

15.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0248  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Жежеруна, 33 у комунальну власність Журавської сільської ради.

15.2. Передати у приватну власність гр. Ласкавому Василю Олексійовичу земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0248 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Жежеруна, 33.

 

16.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,1442 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Молодіжна, 1.

16.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,1442 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0249  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Молодіжна, 1 у комунальну власність Журавської сільської ради.

16.2. Передати у приватну власність гр. Рябій Марії Єфремівні земельну ділянку площею 0,1442 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0249 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Молодіжна, 1.

 

17.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Польова, 10.

17.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:003:0015  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Польова, 10 у комунальну власність Журавської сільської ради.

17.2. Передати у приватну власність гр. Сторчовій Марії Валентинівні земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:003:0015 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Польова, 10.

 

18.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,1035 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Соборній, 11.

18.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,1035 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0252  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Соборна, 11 у комунальну власність Журавської сільської ради.

18.2. Передати у приватну власність гр. Хоружій Вірі Григорівні земельну ділянку площею 0,1035 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0252 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Соборна, 11.

 

19.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Симиренківська, 13.

19.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:003:0011  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Симиренківська, 13 у комунальну власність Журавської сільської ради.

19.2. Передати у приватну власність гр. Шинкевич Людмилі Вікторівні земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:003:0011 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вул. Симиренківська, 13.

 

20.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, провул. Героїв війни, 2.

20.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0264  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, провул. Героїв війни, 2 у комунальну власність Журавської сільської ради.

20.2. Передати у приватну власність гр. Солов*ю Роману Анатолійовичу земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:001:0264 за адресою с.Журавка, Городищенського району, провул. Героїв війни, 2.

 

21.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2466 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с. Тихі Верби Журавської сільської ради   Городищенського району, вул. Семидоліна, 14.

21.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2466 га з кадастровим

№ 7120383000:01:002:0009  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с. Тихі Верби  Журавської сільської ради , Городищенського району, вул. Семидоліна, 14 у комунальну власність Журавської сільської ради.

21.2. Передати у приватну власність гр. Масюку Василю Івановичу земельну ділянку площею 0,2466га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим  № 7120383000:01:002:0009 за адресою с. Тихі Верби  Журавської сільської ради , Городищенського району, вул. Семидоліна, 14.

 

22.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                  Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                       ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-7/7

С.Журавка

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченка ,38  гр. Каракай Олександру Петровичу в межах с. Журавка Городищенського району.

 

 

Відповідно до ст.12,19,20,38,39,40,71,78,79-1,81,83,112,116,118,121,122,125,126,186, 186-1 Земельного Кодексу України, керуючись ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Декретом Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року №15-92 «Про приватизацію земельних ділянок», ст..ст. 16,21 розділ VІІ прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про державний земельний кадастр» та постанови КМУ №1051 від 17.10.2012 р. «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру», ст..ст. 8,19,20,22,25,50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної реєстрації речових прав на нерухоме майно», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв”язку з їх розмежуванням»  № 233-VІІ від 14.05.2013 р., ознайомившись із технічною документацією із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та визначення кадастрового номера, заслухавши висновки земельної комісії, Журавська сільська рада                                             В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Шевченка,  38.

1.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0271  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Шевченка, 38 у комунальну власність Журавської сільської ради.

1.2. Передати у приватну власність гр. Каракаю Олександру Петровичу

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0271 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Шевченка, 38.

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                  Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                       ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-8/7

С.Журавка

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам

 

Відповідно до статей  12,33,118,121,125,126  Земельного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наявні проекти із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок , виготовлені ДП  Український Державний науково-виробничий інститут зйомок міст та геоінформатики ім. Шаха ДП «Укргеоінформ» та ФОП Ю.М. Біляєв ,  сесія Журавської сільської ради

                                                           ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Ракші Ользі Тодосівні для  індивідуального садівництва загальною площею 0,1200 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Перемоги , 4,згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0225, в межах Журавської  сільської ради.

1.1. Передати земельну ділянку площею 0,1200 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  провул.

Перемоги , 4, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0225, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Ракші Ользі Тодосівні для  ведення індивідуального садівництва. 

 

2.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Шаповалу Миколі Петровичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2286 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0230, в межах Журавської  сільської ради.

2.1. Передати земельну ділянку площею 0,2286 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0230, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Шаповалу Миколі Петровичу для  ведення особистого селянського господарства. 

 

3.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Жежерун Світлані Миколаївні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3000 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0254, в межах Журавської  сільської ради.

3.1. Передати земельну ділянку площею 0,3000 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0254, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Жежерун С.В. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

 4. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Совенку В*ячеславу Валентиновичудля  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2933 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0220, в межах Журавської  сільської ради.

4.1. Передати земельну ділянку площею 0,2933 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0220, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Совенку В*ячеславу Валентиновичу для  ведення особистого селянського господарства. 

 

5. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Баранику Юрію Володимировичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2802 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0269, в межах Журавської  сільської ради.

5.1. Передати земельну ділянку площею 0,2802 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0269, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Баранику Юрію Володимровичу  для  ведення особистого селянського господарства. 

 

6. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Хорунжому Володимиру Григоровичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3000 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0262, в межах Журавської  сільської ради.

6.1. Передати земельну ділянку площею 0,3000 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0262, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Хорунжому В.Г. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

7.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Верису Юрію Павловичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3600 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Шевченка, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0256, в межах Журавської  сільської ради.

7.1. Передати земельну ділянку площею 0,3600 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Шевченка , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0256, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Верису Ю.П. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

8.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Шевченку Руслану Володимировичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2888 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Шевченка, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0243, в межах Журавської  сільської ради.

8.1. Передати земельну ділянку площею 0,2888 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Шевченка , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0243, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Шевченку Р.В. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

9.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Хворостенку Олександру Олександровичу для  ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,1200 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Шевченка, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0272, в межах Журавської  сільської ради.

9.1. Передати земельну ділянку площею 0,1200 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Шевченка , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0272, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Хворостенку О.О. для  ведення індивідуального садівництва. 

 

10.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Дацько Тамарі Миколаївні для  ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,1155 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Ярмарковому, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0259, в межах Журавської  сільської ради.

10.1. Передати земельну ділянку площею 0,1155 га. яка знаходиться  в с.Журавка, по провул. Ярмарковому , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0259, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Дацько Т.М.. для  ведення індивідуального садівництва. 

 

11.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Дацьку Володимиру Васильовичу  для  ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,1172 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Ярмарковому, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0263, в межах Журавської  сільської ради.

11.1. Передати земельну ділянку площею 0,1172 га. яка знаходиться  в с.Журавка, по провул. Ярмарковому , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0263, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Дацьку В.В. для  ведення індивідуального садівництва. 

 

12.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Руденку Олександру Михайловичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,1776 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Шевченка , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0231, в межах Журавської  сільської ради.

12.1. Передати земельну ділянку площею 0,1776 га. яка знаходиться в с. Журавка, по  вул. Шевченка , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0231, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Руденку Олександру Михайловичу. для  ведення особистого селянського господарства.

 

13.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Діденко Яніні Леонідівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4500 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0227, в межах Журавської  сільської ради.

13.1. Передати земельну ділянку площею 0,4500 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0227, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Діденко Я.Л. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

14.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Каракай Марії Гнатівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4999 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0223, в межах Журавської  сільської ради.

14.1. Передати земельну ділянку площею 0,4999 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0223, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Каракай М.Г. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

15.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Жежеруну Віталію Володимировичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2500 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0238, в межах Журавської  сільської ради.

15.1. Передати земельну ділянку площею 0,2500 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0238, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Жежеруну В.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

16.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Діденку Максиму Леонідовичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3201 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0245, в межах Журавської  сільської ради.

16.1. Передати земельну ділянку площею 0,3201 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0245, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Діденку М.Л. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

17.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Масюку Віктору Валентиновичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2543 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0233, в межах Журавської  сільської ради.

17.1. Передати земельну ділянку площею 0,2543 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0233, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Масюку В.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

18.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Ковальовій Ользі Данилівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3453 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Симиренківська , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0007 в межах Журавської  сільської ради.

18.1. Передати земельну ділянку площею 0,3453га. яка знаходиться в с.Журавка, по вул. Симиренківській , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0007, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Ковальовій О.Д. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

19.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Шинкевич Людмилі Вікторівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 1,4944 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Симиренківська , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0014 в межах Журавської  сільської ради.

19.1. Передати земельну ділянку площею 1,4944га. яка знаходиться в с.Журавка, по вул. Симиренківській , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0014, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Шинкевич Л.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

 

20.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Леонідову Олексію Володимировичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4790 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Кротевича , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0229, в межах Журавської  сільської ради.

20.1. Передати земельну ділянку площею 0,4790 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Кротевича , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0229, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Леонідову О..В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

21.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Кравець Наталії Миколаївні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,1940 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Лейтенанта Правика , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0251, в межах Журавської  сільської ради.

21.1. Передати земельну ділянку площею 0,1940 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Лейтенанта  Правика , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0251, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Кравець Н.М. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

22.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Кравцю Валерію Васильовичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3833 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Лейтенанта Правика , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0226, в межах Журавської  сільської ради.

22.1. Передати земельну ділянку площею 0,3833га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Лейтенанта  Правика , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0226, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Кравцю В.В. для  ведення особистого селянського господарства. 

 

23.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Сторчовій Марії Валентинівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3501 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Польова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0009, в межах Журавської  сільської ради.

23.1. Передати земельну ділянку площею 0,3501 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Польова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0009, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Сторчовій М.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

24.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Ющак Людмилі Василівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3505 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Польова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0008, в межах Журавської  сільської ради.

24.1. Передати земельну ділянку площею 0,3505 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Польова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:003:0008, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Ющак Л.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

25.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину  Жежеруну Володимиру Дмитровичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3600 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Ярослава Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0258, в межах Журавської  сільської ради.

25.1. Передати земельну ділянку площею 0,3600 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Ярослава Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0258, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Жежеруну В.Д. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

26.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Дробот Людмилі Іванівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 1,0563 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Ярослава Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0237, в межах Журавської  сільської ради.

26.1. Передати земельну ділянку площею 1,0563 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Ярослава Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0237, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Дробот Л.І. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

27.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину  Науменку Юрію Яковичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4212 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Я. Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0219, в межах Журавської  сільської ради.

27.1. Передати земельну ділянку площею 0,4212 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Я. Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0219, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Науменку Ю.Я. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

28.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Ткаченко Валентині Миколаївні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3440 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0255, в межах Журавської  сільської ради.

28.1. Передати земельну ділянку площею 0,3440 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0255, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Ткаченко В.М. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

29.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Гибало Марині Володимирівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,9600 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0214, в межах Журавської  сільської ради.

29.1. Передати земельну ділянку площею 0,9600 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0214, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Гибало М.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

30.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Заточній Надії Миколаївні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3500 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0257, в межах Журавської  сільської ради.

30.1. Передати земельну ділянку площею 0,3500 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0257, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Заточній Н.М. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

31.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Акімову Івану Федоровичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3084 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0260, в межах Журавської  сільської ради.

31.1. Передати земельну ділянку площею 0,3084 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0260, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Акімову І.Ф. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

32.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Чистякову Василю Миколайовичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2826 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0265, в межах Журавської  сільської ради.

32.1. Передати земельну ділянку площею 0,2826 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0265, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Чистякову В.М. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

33.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Гнидюк Віталії Василівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,5221га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0240, в межах Журавської  сільської ради.

33.1. Передати земельну ділянку площею 0,5221 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0240, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Гнидюк В.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

34.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Прищепі Надії Юріївні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,8029га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0273, в межах Журавської  сільської ради.

34.1. Передати земельну ділянку площею 0,8029 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0273, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Прищепі Н.Ю. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

35.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Тогобіцькій Валентині Олексіївні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2869 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0274, в межах Журавської  сільської ради.

35.1. Передати земельну ділянку площею 0,2869 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0274, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Тогобіцькій В.О. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

36.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці  Хоружій Вірі Григорівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,1534 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0261, в межах Журавської  сільської ради.

36.1. Передати земельну ділянку площею 0,1534 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0261, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Хоружій В.Г. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

37.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину  Хоружому Миколі Васильовичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4500 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0266, в межах Журавської  сільської ради.

37.1. Передати земельну ділянку площею 0,4500 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0266, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Хоружому М.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

38.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Волочаю Михайлу Васильовичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4064 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0215, в межах Журавської  сільської ради.

38.1. Передати земельну ділянку площею 0,4064 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Польова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0215, в межах Журавської  сільської ради у власність гр.Волочаю М.В. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

39.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Тюпіну Олександру Федоровичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,7919 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0213, в межах Журавської  сільської ради.

39.1. Передати земельну ділянку площею 0,7919 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0213, в межах Журавської  сільської ради у власність гр.Тюпіну О.Ф. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

40.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Пилипенко Наталії  Петрівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3000 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0222, в межах Журавської  сільської ради.

40.1. Передати земельну ділянку площею 0,3000 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0222, в межах Журавської  сільської ради у власність гр.Пилипенко Н.П. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

41.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Гибало Юлії Олександрівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3384 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0270, в межах Журавської  сільської ради.

41.1. Передати земельну ділянку площею 0,3384 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0270, в межах Журавської  сільської ради у власність гр.Гибало Ю.О. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

42.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Хворостенку Олексію Кириловичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3025 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Вишневий , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0212, в межах Журавської  сільської ради.

42.1. Передати земельну ділянку площею 0,3025 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

провул. Вишневий  , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0212, в межах Журавської  сільської ради у власність гр.Хворостенку О.К.  для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

43.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Сухно Федору Івановичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,1898 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0250, в межах Журавської  сільської ради.

43.1. Передати земельну ділянку площею 0,1898 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна  , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0250, в межах Журавської  сільської ради у власність гр.Сухно Федору Івановичу  для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

44.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Сахнюк Ользі Романівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4174 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Берегового , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0268, в межах Журавської  сільської ради.

44.1. Передати земельну ділянку площею 0,4174 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Берегового  , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0268, в межах Журавської  сільської ради у власність гр.  Сахнюк О.Р. для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

45.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                   Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                       ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-8/7

С.Журавка

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам

 

Відповідно до статей  12,33,118,121,125,126  Земельного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наявні проекти із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок , виготовлені ДП  Український Державний науково-виробничий інститут зйомок міст та геоінформатики ім. Шаха ДП «Укргеоінформ» та ФОП Ю.М. Біляєв ,  сесія Журавської сільської ради

                                                           ВИРІШИЛА:

 

9.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Дацько Тамарі Миколаївні для  ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,1155 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Ярмарковому, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0259, в межах Журавської  сільської ради.

9.1. Передати земельну ділянку площею 0,1155 га. яка знаходиться  в с.Журавка, по провул. Ярмарковому , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0259, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Дацько Т.М.. для  ведення індивідуального садівництва. 

 

45.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                   Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                       ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-8/7

С.Журавка

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам

 

Відповідно до статей  12,33,118,121,125,126  Земельного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наявні проекти із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок , виготовлені ДП  Український Державний науково-виробничий інститут зйомок міст та геоінформатики ім. Шаха ДП «Укргеоінформ» та ФОП Ю.М. Біляєв ,  сесія Журавської сільської ради

                                                           ВИРІШИЛА:

 

10.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Дацьку Володимиру Васильовичу  для  ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,1172 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Ярмарковому, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0263, в межах Журавської  сільської ради.

10.1. Передати земельну ділянку площею 0,1172 га. яка знаходиться  в с.Журавка, по провул. Ярмарковому , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0263, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Дацьку В.В. для  ведення індивідуального садівництва. 

 

43.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                   Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                       ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-9/7

С.Журавка

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам.

 

Відповідно до статей  12,33,118,121,125,126  Земельного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наявний проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки , виготовлений  ФОП Ю.М. Біляєв ,  сесія Журавської сільської ради

 

                                                           ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Каракаю Сергію Олександровичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 1,7812 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Ярослава Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0228, в межах Журавської  сільської ради.

 

1.1. Передати земельну ділянку площею 1,7812 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Ярослава Мудрого  , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0228, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Каракаю С.О.  для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

2. Затвердити  документацію із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Каракай Тетяні Степанівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею    га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Ярослава Мудрого , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0253, в межах Журавської  сільської ради.

 

2.1. Передати земельну ділянку площею  0,35 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Ярослава Мудрого  , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0253, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Каракай Т.С.  для  ведення особистого селянського  господарства. 

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                   Н.І. Жежерун

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                       ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

 

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-10/7

С.Журавка

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки громадянам

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Конституцією України, ст.ст. 12, 40, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, Законом України «Про  землеустрій», розглянувши заяви громадян, зважаючи на наявну земельно-кадастрову документацію, рекомендації членів постійної комісії з питань землеустрою та охорони навколишнього  середовища,  Журавська сільська рада

                                                           в и р і ш и л а:

1.Надати дозвіли на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та згоду на відновлення  меж земельних ділянок у власність громадянам:

Мурашов Олександр Васильович – 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Журавка Городищенського району по вул. Жежеруна, 4;

Совенко Іван Миколайович, Совенко Віктор Миколайович – 0,25 га у спільну сумісну власність - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Журавка Городищенського району по провул. Вишневий, 4;

Недоступ Микола Михайлович – 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Тихі Верби Городищенського району по вул. Семидоліна, 22;

Кузьменко Валентина Ничипорівна - 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Журавка Городищенського району по вул. Братів Ласкавих, 61;

Соловей Микола Лукянович- 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Журавка Городищенського району по вул.Берегового,8.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                   Н.І. Жежерун

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                                  ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

 

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-11/7

С.Журавка

 

Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12 ,19, 20, 22, 33, 38, 39, 40, 60, 61, 63, 71, 78, 79, 79-1, 81, 83, 93, 112, 113, 114, 116, 118, 120 Земельного Кодексу України, ст.ст. 16, 21 розділу VІІ прикінцевих та перехідних положень ЗУ «Про державний земельний кадастр» та постанови № 1051 від 17.10.2012 р. КМУ «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру», ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв*язку з їх розмежуванням» № 233- VІІ від 14.05.2013 р., ЗУ «Про землеустрій» ст.ст. 8, 19, 20, 22, 25, 50, розглянувши заяви громадян по вирішенню земельних відносин та заслухавши висновки земельної комісії, сесія Журавської сільської ради 

                                                           ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл  на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (рілля) громадянам у межах 

с. Журавка згідно з поданими заявами, врахувавши всі наявні обмеження (обтяження) відповідно до глави 18 ЗКУ на підставі ст.ст. 5, 6, 17,25, 26, 27 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», які знаходяться у фактичному користуванні громадян:

Соловей Ніна Герасимівна -  0,25 га, осг, с. Журавка, вул. Берегового;

Леонідова Валентина Сергіївна – 0,30 га, осг, с. Журавка, вул. Соборна;

Харченко Олексій Васильович – 0,60 га, осг, с. Журавка, вул. Соборна;

Пилипенко Інна Павлівна – 0,12 га, садівництво, вул. Братів Ласкавих;

Мшанецька Ніна Михайлівна – 0,25 га, осг, с. Журавка, вул. Жежеруна;

Кузьменко Максим Миколайович – 2,0 га, осг, с. Журавка, вул. Братів Ласкавих;

Соловей Микола Лук янович- 0, 35 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Журавка Городищенського району по вул.Берегового.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

          За дорученням сесії

сільський голова                                                                 Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                    ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-12/7

С.Журавка

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

гр. Шаповал Марії Вікторівні.

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12 ,19, 20, 22, 33, 38, 39, 40, 60, 61, 63, 71, 78, 79, 79-1, 81, 83, 93, 112, 113, 114, 116, 118, 120 Земельного Кодексу України, ст.ст. 16, 21 розділу VІІ прикінцевих та перехідних положень ЗУ «Про державний земельний кадастр» та постанови № 1051 від 17.10.2012 р. КМУ «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру», ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв*язку з їх розмежуванням» № 233- VІІ від 14.05.2013 р., ЗУ «Про землеустрій» ст.ст. 8, 19, 20, 22, 25, 50, розглянувши заяву громадянки  Шаповал М.В. про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та заслухавши висновки земельної комісії, сесія Журавської сільської ради    

                                               ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл  на розробку проекту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,6 га - для ведення особистого селянського господарства  у с. Журавка Городищенський район вул. Соборна у власність громадянці  Шаповал М.В. у межах  с. Журавка згідно з поданою заявою, врахувавши всі наявні обмеження (обтяження) відповідно до глави 18 ЗКУ на підставі ст.ст. 5, 6, 17,25, 26, 27 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

                                                                 

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

 

 

 

                                                                                             

        

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                        ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-13/7

С.Журавка

 

Про розгляд заяви гр. Щербака А.М.

щодо надання дозволу на знесення

дикоростучих кущів.

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши заяву гр.. Щербака А.М.  щодо надання дозволу на знесення дикоростучих кущів, які знаходяться на території бувшого хімскладу (господарські двори ТОВ «Журавське») для забезпечення проїзду сільськогосподарської техніки до, належної йому на праві власності, земельної частки (паю), беручи до уваги погодження ТОВ «Журавське» на виділення земельної ділянки для під’їздного шляху по території колишнього хімскладу, сесія Журавської сільської ради

        

                                               ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на знесення дикоростучих кущів, які знаходяться на території бувшого хімскладу (господарські двори ТОВ «Журавське») для забезпечення безперешкодного проїзду сільськогосподарської техніки до паїв громадян.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

                                                                 

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                      ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

Від 14.05.2019 року                                                                       № 35-14/7

С.Журавка

 

Про розгляд заяви завідуючої ФАП Пилипенко І.П.

щодо виділення коштів на придбання засобів

медичної допомоги та медичного інвентаря.

 

 

Відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши та обговоривши заяву завідуючої ФАП Пилипенко І.П.  щодо виділення коштів на придбання засобів медичної допомоги та медичного інвентаря , у зв’язку з відсутністю вільних коштів у сільському бюджеті, беручи до уваги пропозицію депутата сільської ради, директора ТОВ «Журавське»  Іващенка В.Л. про можливість надання  ТОВ «Журавське»  фінансової допомоги на придбання засобів медичної допомоги та медичного інвентаря, Журавська сільська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

1.Рекомендувати завідуючій  ФАП  Пилипенко І.П. звернутися до адміністрації ТОВ «Журавське»  для отримання  необхідної  фінансової допомоги.

 

За дорученням сесії

сільський голова                                               Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА YII СКЛИКАННЯ

Городищенського району Черкаської області

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15.06.2019 року                                                                         № 36-1/7

 

 

Про надання згоди на прийняття до  власності територіальної

громади  села Журавка Городищенського району, Черкаської області будівлі та матеріальних цінностей колишнього Журавського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Городищенської районної ради Черкаської області.

 

            Відповідно до статей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Цивільного та Господарського кодексів України, на підставі рішення Городищенської районної ради  від 19.04 2019 р.  №29-11/7 «Про припинення Журавського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Городищенської районної ради Черкаської області, з метою збереження об’єктів громадського користування та матеріальних цінностей  колишнього Журавського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Городищенської районної ради Черкаської області,  сесія Журавської сільської ради

в и р і ш и л а:

  1. Надати згоду на безоплатне прийняття до власності територіальної громади с. Журавка Городищенського району, Черкаської області будівлі та матеріальних цінностей колишнього Журавського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Городищенської районної ради Черкаської області (Перелік матеріальних цінностей додається).
  2. Доручити сільському голові порушити клопотання перед Городищенською районною радою про безоплатну передачу майна вказаного в пункті 1.
  3. Контроль за виконанням даного рішення доручити  постійній комісії  з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку села.

 

За дорученням сесії  

сільський  голова                                                                                   Н.І.Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА YII СКЛИКАННЯ

Городищенського району Черкаської області

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 15.06.2019 року                                                                         № 36-2/7

С.Журавка

           

Про затвердження Програми  приватизації

об*єктів права  комунальної власності

територіальної громади с. Журавка

Городищенського району, Черкаської

області на  2020 рік 

 

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законом України «Про державну програму приватизації», з метою вирішення проблеми порушення технічної цілісності конструктивних елементів будівель та погіршення загального технічного стану об’єктів комунальної власності, що довгий час не використовуються, сесія Журавської сільської ради

 

                                                           в и р і ш и л а:

 

1. Затвердити Програму  приватизації  об*єктів права  комунальної власності

територіальної громади с. Журавка Городищенського району, Черкаської

області на  2020 рік.  (Програма додається).

 

 

За дорученням сесії  

сільський  голова                                                      Н.І.Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення сільської  ради

від  15.06.2019 р.№ 36-2/7 

 

Програма приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади с. Журавка Городищенського району, Черкаської області на 2020 рік

Програма приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади с. Журавка Городищенського району, Черкаської області  на 2020 рік (далі –Програма) розроблена відповідно до  Конституції України та на підставі Законів України «Про державну програму приватизації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», «Про приватизацію державного майна», «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», а також інших законодавчих та нормативних актів України з питань приватизації. Програма визначає основні цілі, пріоритети та умови приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади с. Журавка Городищенського району, Черкаської області.

            Всі відношення, що виникають у процесі приватизації, не регламентовані цією Програмою, регулюються чинним в Україні законодавством з питань приватизації.

1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована програма

            Програма спрямована на вирішення проблеми порушення технічної цілісності конструктивних елементів будівель та погіршення загального технічного стану об’єктів комунальної власності, що довгий час не використовуються.

Пропонується першочерговий продаж потенційно непривабливих і малоліквідних об'єктів нерухомого майна, що забезпечить збільшення надходження до сільського бюджету коштів від приватизації через підвищення конкурентності та прозорості приватизації.

Для реалізації Програми необхідне фінансування з сільського бюджету, так як необхідний фінансовий ресурс для організації та проведення передприватизаційної підготовки об’єктів приватизації до продажу.

           

2. Визначення мети програми

 

Основною метою приватизації в  2020 році є:

- активізація приватизації та збільшення надходження коштів від продажу об’єктів комунальної власності, щодо яких не встановлено заборону та обмеження на приватизацію;

- оптимізація структури комунальної власності;

- залучення інвестицій в економіку села;

- забезпечення використання коштів, отриманих від приватизації, для задоволення потреб територіальної громади;

- створення нових робочих місць.

До пріоритетів приватизації в  2020 році належать:

- підвищення ефективності використання комунального майна;

- продаж об'єктів для забезпечення виконання завдань з надходження коштів від приватизації;

- збільшення привабливості приватизації, створення позитивного іміджу приватизації в суспільстві.

Виходячи з пріоритетів приватизації, визначених цією Програмою, встановлюються завдання по забезпеченню надходжень коштів від приватизації комунального майна під час затвердження бюджету с. Журавка Городищенського району на відповідний рік.

 

3. Обґрунтування шляхів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки та етапи виконання програми.

З метою організації та проведення приватизації майна, яке перебуває у комунальній власності та земельних ділянок під приватизованими об’єктами, виконавчому комітету, як відповідальному виконавцю та головному розпоряднику, необхідно буде залучити кошти з сільського бюджету протягом 2020 році .

Програма буде реалізовуватись у 2020 році в один етап.

          При розрахунках обсягів фінансування враховується кількість об’єктів приватизації та середні видатки на організацію приватизації майна/земельних ділянок у поточному році, скореговані на індекс споживчих цін.

4. Перелік завдань і заходів  програми та  її результативні показники

4.1. Перелік завдань і заходів  програми

Основними завданнями приватизації є:

приватизація об’єктів виключно за кошти;

ефективне використання майна;

залучення коштів для економічного розвитку села;

створення нових робочих місць;

підвищення інвестиційної привабливості села;

-  збільшення обсягу надходження до сільського бюджету коштів, одержаних від приватизації, шляхом підвищення конкурентності та прозорості продажу об'єктів приватизації;

- продаж окремо визначених об'єктів нерухомого майна, об'єктів незавершеного будівництва, земельних ділянок під приватизованими об’єктами.

4.2. Результативні показники програми

Кошти, одержані від продажу майна комунальної власності, інші надходження, безпосередньо пов`язані з процесом приватизації (від покупців за подання заяви на приватизацію, реєстраційний збір за реєстрацію покупців для участі в аукціоні, конкурсі, суми штрафних санкцій за несвоєчасні розрахунки за придбані об`єкти приватизації  тощо) зараховуються до місцевого бюджету.

Розрахунок витрат коштів на виконання цієї Програми затверджується Журавською сільською радою.

5. Напрями діяльності та заходи програми

Реалізацію цієї Програми здійснює орган приватизації – виконавчий комітет Журавської сільської ради.

Для реалізації цієї програми орган приватизації:

здійснює повноваження власника майна, що приватизується;

- організовує та проводить приватизацію майна, яке перебуває у комунальній власності (цілісних майнових комплексів, будівель, споруд, їх частин та приміщень) та земельних ділянок під приватизованими/побудованими об’єктами;

- розробляє проекти програм приватизації об’єктів комунальної власності та подає їх на затвердження сільській раді;

- у відповідності з чинним законодавством України розглядає заяви фізичних та юридичних осіб щодо приватизації нерухомого майна комунальної власності, про результати розгляду повідомляє заявників і у разі відмови, у повідомленні заявнику вказує обґрунтовані мотиви відмови;

- формує склад конкурсної комісії по відбору експертів для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності;

- забезпечує публікацію інформації про прийняття рішення щодо приватизації об’єктів комунальної власності;

- виступає замовником робіт щодо проведення експертної оцінки об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації та земельних ділянок під приватизованими/побудованими об’єктами;

- здійснює продаж об’єктів приватизації, укладає договори купівлі-продажу;

- укладає договори про сплату авансових внесків в рахунок оплати ціни земельної ділянки;

- формує склад конкурсної комісії з приватизації майна комунальної власності;

- укладає угоди з посередниками щодо організації підготовки до приватизації та продажу об’єктів приватизації;

- забезпечує щорічне інформування населення, виконавчого комітету та сільської ради про хід приватизації об’єктів комунальної власності;

- контролює виконання покупцями умов договорів купівлі – продажу нерухомого майна, а також звертається до суду з позовами про розірвання вищезазначених договорів у разі невиконання покупцями їх умов;

- складає щорічно звіт про хід та результати відчуження об’єктів комунальної власності і надходження грошових коштів;

- готує та вносить на розгляд сільської ради питання  про передачу іншим органам окремих повноважень щодо управління майном комунальної власності з визначенням їх меж та умов реалізації;

- здійснює облік майна комунальної власності, контроль за його ефективним використанням, створює і веде єдиний банк даних об’єктів нерухомості, попередньо погоджує відчуження, списання, обмін та передачу з балансу на баланс майна комунального підприємства, установ та організацій в установленому порядку;

- розглядає пропозиції, заяви і скарги з питань, що належать до його компетенції, вживає відповідних заходів для усунення причин скарг;

- здійснює відповідно до законодавства та за дорученням сільської ради інші повноваження, пов’язані з управлінням майном, що перебуває у комунальній власності;

- повідомляє орендаря про здійснення підготовки будівлі, споруди, їх частини або приміщення до приватизації з запитом документів, що підтверджують вартість невід’ємних поліпшень орендованого майна, які здійснені за рахунок власних коштів орендаря за погодженням з орендодавцем.

Віднесення об`єкта приватизації до відповідної групи (А, В, Г, Д, Е, Ж ), тобто класифікація об`єктів права комунальної власності, що підлягають приватизації здійснюється на підставі Закону України «Про приватизацію державного майна» від 04.03.1992 № 2163-XII, чинним на час затвердження цієї програми.

До об’єктів права комунальної власності, що підлягають приватизації, належать:

- майно підприємств, цехів, виробництв, дільниць, інших підрозділів, які є єдиними (цілісними) майновими комплексами, якщо в разі їх виділення у самостійні підприємства не порушується технологічна єдність виробництва з основної спеціалізації підприємства, з структури якого вони виділяються;

- нерухоме майно: будівлі, споруди, їх частини та приміщення;

- об’єкти незавершеного будівництва та законсервовані об’єкти;

   - земельні ділянки несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомості, які приватизовані

Приватизації не підлягають об’єкти інженерної інфраструктури та благоустрою села, включаючи мережі, споруди, устаткування, які пов’язані з виробництвом та постачанням води, тепла, водовідведення, засоби радіо-телемовлення, об’єкти, які мають загальносільське значення.

5.1 Підготовка до приватизації

 

Орган приватизації з урахуванням пропозицій підприємств, установ, організацій, уповноважених управляти майном права комунальної власності та потенційних покупців (інвесторів) готує перелік об’єктів, що пропонується до приватизації, затверджуючи його рішенням сільської  ради.

З метою вибору способу приватизації Орган приватизації повідомляє орендаря про здійснення підготовки будівлі, споруди, їх частини або приміщення до приватизації з запитом документів, що підтверджують вартість невід’ємних поліпшень орендованого майна, які здійснені за рахунок власних коштів орендаря за погодженням з орендодавцем.

            Сформовані переліки об’єктів, що підлягають приватизації:

продажу на аукціоні (в тому числі за методом зниження ціни, без оголошення ціни), за конкурсом;

викупу,

подаються для розгляду виконавчого комітету та сільської ради.

5.2 Визначення ціни продажу обєктів приватизації

            Оцінка вартості майна об’єктів приватизації здійснюється відповідно до Методики оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 № 1891. Порядок визначення початкової ціни продажу об’єктів приватизації встановлюється цією Методикою.

            Для виконання робіт з оцінки комунального майна під час приватизації у випадках, передбачених нормативними та законодавчими актами, Орган приватизації залучає експертів відповідно до Положення про конкурсний відбір експертів для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади с. Журавка Городищенського району та земельних ділянок під обєктами приваттизації.

            5.3 Способи та порядок приватизації

Порядок та особливості приватизації об’єктів групи А

Приватизація об’єктів групи А здійснюється відповідно до Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)", діючих законодавчих та нормативних актів про приватизацію, рішень міської ради та цієї Програми.

Покупець, який став власником об'єкта приватизації групи А і не скористався на момент приватизації об'єкта правом викупу будівлі (споруди, приміщення) у межах займаної цим об'єктом площі, має право викупити відповідну будівлю (споруду, приміщення) у разі якщо на це немає прямої заборони міської ради.

За наявності заборони на приватизацію будівлі (споруди, приміщення), в якій розташовано об’єкт приватизації, або у разі відмови покупця від приватизації будівлі (споруди, приміщення), в якій розташовано об’єкт, що приватизується шляхом викупу, зазначена будівля (споруда, приміщення) може передаватися у встановленому порядку власнику приватизованого об’єкта в оренду на термін не менш як десять років.

У разі прийняття рішення про приватизацію орендованого комунального майна (будівлі, споруди, приміщення) орендар має пріоритетне право на викуп цього майна, якщо орендарем за згодою орендодавця здійснено за рахунок власних коштів поліпшення орендованого майна, яке неможливо відокремити від відповідного об’єкта без завдання йому шкоди, вартістю не менше 25 відсотків ринкової вартості майна, за яким воно було передано в оренду, визначеної суб’єктом оціночної діяльності - суб’єктом господарювання для цілей оренди майна.

         З моменту прийняття рішення про приватизацію об’єкта права комунальної власності орган (підприємство), що здійснює управління об’єктом, що приватизується, узгоджує всі дії щодо управління цим об’єктом з Органом приватизації.

Власники об’єктів приватизації є правонаступниками відносно права користування земельними ділянками, на яких розташовані об’єкти приватизації.

Права та обов’язки власників землі і землекористувачів, захист і гарантії їх прав визначаються діючим законодавством України.

            У разі, якщо Орган приватизації звертається до орендаря з пропозицією приватизувати орендоване майно, а орендар протягом місяця з моменту отримання цієї пропозиції не погоджується на викуп такого майна, Орган приватизації може запропонувати зазначене майно для продажу на конкурентних засадах.

У разі, якщо орендар сам є ініціатором приватизації, але відмовляється від укладання договору купівлі-продажу у визначений законодавством термін, Орган приватизації приймає рішення про продаж зазначеного майна на конкурентних засадах.

При цьому, якщо інше не передбачено договором оренди, договір оренди зберігає свою силу для нового власника.

Продаж об’єктів, які згідно з класифікацією відносяться до об’єктів інших груп, здійснюється відповідно до Закону України «Про приватизацію державного майна», інших Законів України про приватизацію, нормативних актів Фонду державного майна України, рішень Журавської сільської ради.

 

 

6.4  Контроль за виконанням договірних умов     

            До договору купівлі-продажу об’єкта приватизації включаються санкції за    порушення його умов відповідно до законодавства про приватизацію.

Забороняється подальше відчудження приватизованого об’єкта без збереження для нового власника зобов’язань, визначених умовами конкурсу, аукціону (в тому числі за методом зниження ціни, без оголошення ціни) або викупу.

У разі розірвання договору купівлі – продажу приватизованого об’єкта  комунальної власності за рішенням суду в зв’язку з невиконанням покупцем договірних зобов’язань, об’єкт приватизації підлягає поверненню у власність Журавської сільської ради у відповідності до чинного законодавства.

Контроль за виконанням умов договорів купівлі-продажу здійснює Орган приватизації.

6.5 Заходи щодо забезпечення процесу приватизації. Інформаційне забезпечення процесу приватизації

            Орган приватизації забезпечує систематичне інформування населення села через засоби масової  інформації про хід приватизації.

            Орган приватизації публікує інформацію про:

переліки об’єктів, щодо яких прийнято рішення про приватизацію, умови їх продажу;

терміни, протягом яких приймаються до розгляду плани приватизації та заяви на приватизацію об'єктів;

результати приватизації об'єкта (інформацію про переможців конкурсу, аукціону та ціну, за яку придбано об'єкт приватизації).

Орган приватизації здійснює забезпечення процесу приватизації:

виступає замовником робіт щодо проведення незалежної експертної оцінки об’єктів комунальної власності, земельних ділянок під приватизованими об’єктами, рецензії на звіт про незалежну експертну оцінку;

виступає замовником робіт щодо проведення технічної інвентаризації, оформлення права власності на об’єкти комунальної власності, отримання необхідних витягів з реєстрів нерухомого майна;

отримує виписки, витяги з державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців;

представляє власника комунального майна по питанням приватизації в державних органах, контролює виконання умов договорів купівлі – продажу комунального майна, веде переписку;

укладає договори купівлі – продажу  об’єктів комунальної власності територіальної громади с. Журавка Городищенського  району, в тому числі на біржових торгах, згідно з відповідними рішеннями Журавської сільської ради. Укладення вищезазначених договорів купівлі - продажу здійснюється без довіреності територіальної громади с. Журавка в особі Журавської сільської ради. Представляє інтереси територіальної громади  с. Журавка Городищенського району в підприємствах, установах організаціях усіх форм власності, в органах державної, виконавчої, судової влади. Подає та підписує позовні заяви з питань приватизації та оренди майна комунальної власності територіальної громади с. Журавка Городищенського району .

 

Керівник Органу приватизації несе персональну відповідальність за своєчасність та повноту інформації про об'єкти, які приватизуються.

7. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Персональна відповідальність за виконання завдань Програми покладається на:

постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку села.

Виконання програми припиняється після закінчення встановленого строку, після чого виконавчий  комітет  складає заключний звіт про результати її виконання та подає його на розгляд  Журавської сільської ради разом із пояснювальною запискою про кінцеві результати виконання програми не пізніше ніж у двомісячний строк після закінчення встановленого строку її виконання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА YII СКЛИКАННЯ

Городищенського району Черкаської області

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 15.06.2019 року                                                                         № 36-3/7

С.Журавка

 

Про встановлення місцевих

податків і зборів на 2020 рік

               Відповідно до статті 7, пункту 12.3, статті 12, абзацу четвертого підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 та абзацу другого пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Журавської сільської  ради

                                                                       В И Р І Ш И Л А :

1. Встановити на території Журавської сільської ради такі  податки і  збори:     

1.1.єдиний податок;

1.2.податок на  майно (нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки;плата за землю; транспортний податок);

            1.3.збір за місця для паркування транспортних засобів;

            1.4.туристичний збір.

2. Затвердити:

2.1. Типове положення про оподаткування єдиним податком.

(додаток 1);

2.2. Типове положення про оподаткування податком на майно

 ( податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – додаток 2,

            платою за землю – додаток 3;

транспортним податком – додаток 4;

2.3. Типове положення про оподаткування збором за місця для паркування транспортних засобів.(додаток5);

2.4. Типовеположення про  оподаткування туристичним збором. (Додаток 6).

3. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Журавської сільської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку села та землекористування і охорони навколишнього середовища.

5. Рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

 

За дорученням сесії  

сільський  голова                                                      Н.І.Жежерун

 

 

 

 

 

                                           Додаток № 1

                                                                                   до рішення сесії Журавської сільської  ради

                                                                                               від  15.06.2019 року № 36-3/7

                                «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ

                                 ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ НА 2020 РІК»

                                              

Типове Положення

про оподаткування єдиним податком

           

1. Платники збору

Платниками збору є фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність,  залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць

2. Об’єкт оподаткування

Перелік видів діяльності, що здійснюються на умові сплати єдиного податку, шляхом придбання свідоцтва та розміри місячних сум податку в гривнях відповідно до класифікації видів економічної діяльності (КВЕД).

3. Ставка збору

        1) для першої групи платників єдиного податку - у межах від 1 до 10 відсотків від прожиткового мінімуму визначеного для особи працездатного віку.

        2) для другої групи платників єдиного податку - у межах від 2 до 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

4. Ставки податку визначено у додатку 1.1 «Ставки єдиного податку » до цього Типового положення ;

 

            5. Сплата збору

Податок сплачується за місцем розташування об’єкта оподаткування і  зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

 

 

Сільський  голова                     ___________           Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

                              

   

Додаток  № 1.1. до Типового Положення про

оподаткування єдиним податком
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням  Журавської сільської ради
від  15.06.2019 р.  № 36-3/7

 
     
         
         

Код КВЕД

Вид діяльності (відповідно КВЕД)

 

 
 
 

Для 1 групи платників ( від 1 до 10% )

Для 2 групи платників ( від 2 до 20 %)

 

01.11

Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур

 

15

 

01.19

Вирощування інших однорічних і дворічних культур

 

20

 

01.29

Вирощування інших багаторічних культур

 

20

 

01.47

Розведення свійської птиці

 

10

 

01.24

Вирощування зерняткових і кісточкових фруктів

 

20

 

01.13

Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів

 

20

 

01.49

Розведення інших тварин

 

10

 

01.61

Допоміжна діяльність у рослинництві

 

20

 

01.46

Розведення свиней

 

10

 

02.10

Лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві

 

20

 

02.40

Надання допоміжних послуг у лісовому господарстві

10

 

 

01.50

Змішане сільське господарство

 

20

 

03.12

Прісноводне рибальство

 

20

 

03.22

Прісноводне рибництво (аквакультура)

 

20

 

10.12

Виробництво м'яса свійської птиці

 

15

 

10.20

Перероблення та консервування  риби, ракоподібних і молюсків

 

15

 

10.85

Виробництво готової їжі та страв

 

15

 

10.11

Виробництво м'яса

 

15

 

10.41

Виробництво олії та тваринних жирів

 

15

 

10.92

Виробництво готових кормів для домашніх тварин

 

10

 

10.71

Виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання

 

10

 

10.61

 Виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості

 

10

 

10.73

Виробництво макаронних виробів та подібних борошняних виробів

 

10

 

10.13

Виробництво м'ясних продуктів

 

15

 

14.13

Виробництво іншого верхнього одягу

 

20

 

14.19

Виробництво іншого одягу й  аксесуарів

 

20

 

16.10

Лісопильне та стругальне виробництво

 

20

 
 
 

20.14

Виробництво інших основних органічних хімічних речовин

 

20

 

20.59

Виробництво іншої хімічної продукції, н.в.і.у.

 

20

 

18.12

Друкування іншої продукції

 

10

 

16.23

Виробництво інших дерев'яних будівельних конструкцій  і столярних виробів

 

15

 

17.29

Виробництво інших виробів з паперу та картону

 

10

 

22.23

 Виробництво будівельних виробів із пластмас

 

20

 

23.69

Виробництво інших виробів із бетону, гіпсу та цементу

 

20

 

23.70

Різання, оброблення та оздоблення декоративного та будівельного каменю

 

20

 

23.99

Виробництво неметалевих мінеральних виробів, н.в.і.у.

 

20

 

23.11

Виробництво листового скла

 

10

 

25.50

Кування, пресування, штампування, профілювання; порошкова металургія

 

20

 

33.11

Ремонт і технічне обслуговування готових металевих виробів;

10

 

 
 

25.99

Виробництво інших готових металевих виробів

 

10

 

31.02

Виробництво кухонних меблів

 

20

 

31.09

Виробництво інших меблів

 

20

 
 

43.99

Інші спеціалізовані будівельні роботи, н.в.і.у.

 

20

 

43.34

Малярні роботи та скління

 

15

 

43.29

Інші будівельно-монтажні роботи

 

20

 

42.21

Будівництво трубопроводів

 

20

 

42.11

Будівництво доріг  і автострад

 

20

 

43.33

Покриття підлоги й облицювання стін

 

20

 

43.22

Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування

 

20

 

43.21

Електромонтажні роботи

 

20

 

43.99

Інші спеціалізовані будівельні роботи, н.в.і.у.

 

20

 

41.20

Будівництво житлових і нежитлових будівель

 

20

 

33.17

Ремонт і технічне обслуговування інших транспортних засобів

10

 

 

33.19

Ремонт і технічне обслуговування інших машин і устатковання

10

 

 

33.15

Ремонт і технічне обслуговування суден і човнів

10

 

 

33.12

Ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення

10

 

 

45.20

Технічне обслуговування та  ремонт автомобілів

10

 

 
 
 

46.43

Роздрібна торгівля побутовими електротоварами  й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, аписування, вітворювання звуку й зображення

 

20

 
 

46.73

Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням

 

20

 

46.71

Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами

 

20

 

46.90

Неспеціалізована оптова торгівля

 

20

 

46.49

Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення

 

20

 

46.21

Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин

 

20

 

46.18

Діяльність посередників, що спеціалізуються в   торгівлі іншими товарами

 

20

 

45.32

Роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів

 

20

 

46.90

Неспеціалізована оптова торгівля

 

20

 
 

47.11

Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями (крім тютюнових виробів)

 

10

 

47.74

Роздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах

 

20

 

47.23

Роздрібна торгівля рибою, ракоподібними та молюсками в спеціалізованих магазинах

 

10

 

47.23

Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах

 

10

 

47.62

Роздрібна торгівля газетами та канцелярськими товарами в спеціалізованих магазинах

 

10

 

47.29

Роздрібна торгівля іншими продуктами харчування в спеціалізованих магазинах

 

10

 

47.73

Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах

 

10

 

47.19

Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах

 

10

 

47.41

Роздрібна торгівля комп'ютерами, периферійним устаткованням і  програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах

 

10

 

47.51

Роздрібна торгівля текстильними товарами в спеціалізованих магазинах

 

10

 

47.75

Роздрібна торгівля косметичними товарами  та  туалетними приналежностями в спеціалізованих магазинах

 

10

 

47.24

Роздрібна торгівля  хлібобулочними виробами,  борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах

 

10

 

47.72

Роздрібна торгівля взуттям та шкіряними виробами в спеціалізованих магазинах

 

10

 

47.78

Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах

 

10

 

47.79

Роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах

 

10

 

45.11

Торгівля автомобілями та легковими автотранспортними засобами

 

20

 

47.99

Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

 

10

 

95.23

Ремонт взуття і виробів з шкіри

5

 

 

95.25

Ремонт годиників та ювелірних виробів

5

 

 
 

47.81

Роздрібна торгівля з лотків та на ринках

10

 

 

95.22

Ремонт побутових приладів, домашнього та садового обладнання

8

 

 

95.29

Ремонт інших побутових виробів і предметів особистого вжитку

8

 

 

56.30

Обслуговування напоями

10

 

 

56.10

Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування

 

15

 

49.41

Діяльність вантажного автомобільного транспорту

 

20

 
 
 

60.22

Пасажирські транспортні перевезення для міського та автодорожнього транспорту

 

13

 
 

49.42

Надання послуг перевезення речей (переїзду)

 

20

 

49.32

Надання послуг таксі

 

13

 

68.10

Купівля та продаж  нерухомого майна

 

20

 

42.21

Будівництво трубопроводів

 

20

 

77.32

Надання в оренду будівельних машин і устатковання

 

20

 

68.20

Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

 

20

 

58.29

Видання іншого програмного забезпечення

 

20

 

33.12

Ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення

 

20

 

95.11

Ремонт комп'ютерів і периферійного устатковання

5

 

 

74.20

 Діяльність у сфері фотографії

5

 

 

62.09

Інша діяльність у сфері  інформаційних технологій і комп'ютерних систем

 

15

 

96.02

Надання послуг перукарнями та салонами краси

10

 

 

69.10

Діяльність у сфері права

 

15

 

70.22

Консультування з питань комерційної діяльності й керування

 

15

 

66.29

Інша допоміжна діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення

 

20

 

69.20

Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування

 

20

 

73.20

Дослідження кон’юнктури ринку та виявлення суспільної думки

 

8

 

82.99

Надання інших допоміжних комерційних послуг

 

20

 

46.71

Оптова торгівля товарами, рідким, газоподібним паливом.

 

20

 

81.22

Інша діяльність із прибирання будинків і  промислових об'єктів

 

20

 

96.09

Надання іншх індивідуальних послуг.

 

20

 

85.59

Інші види освіти

 

10

 

86.23

Стоматологічна практика

 

20

 

81.30

Надання ландшафтних послуг

 

15

 

70.22

Консультації з питань комерційної діяльності й керування

 

15

 

75.00

Ветеринарна діяльність

 

10

 

85.60

Допоміжна діяльність у сфері освіти

 

15

 

85.59

Інші види освіти, н.в.і.у.

 

15

 

93.19

Інша діяльність у сфері спорту

 

15

 

93.29

Організування інших видів відпочинку  та розваг

 

15

 

96.03

Організування поховань і надання суміжних послуг

 

15

 

39.00

Інша діяльність щодо поводження з відходами

 

15

 

 

Інші види діяльності на які  встановлені ставки єдиного податку

 

20

 
 

 

     
 

_Сільський  голова                                                                                                 Н.І. Жежерун

     
         

 

 

                                                            

 

 

 

 

 

 

 

                                                          Додаток № 2                                       

                                                                                         до рішення сесії Журавської сільської  ради

                                                                                                    від  15.06.2019 року № 36-3/7

                                          «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ

                                          ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ НА 2020 РІК»

 

 

Типове положення

про оподаткування податком на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки

 

1. Платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок) визначено пунктом 266.1 статті 266 Податкового кодексу України.

 

2. Обєкт оподаткування визначено пунктом 266.2 статті 266 Податкового кодексу України.

 

3. Базу оподаткування визначено пунктом 266.3 статті 266 Податкового кодексу України.

 

4. Ставки податку визначено у додатку 1.1 «Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» до цього Типового положення *;

 

5. Пільги зі сплати податку:

5.1. перелік пільг та особливості їх застосування визначено пунктом 266.4
статті 266Податкового кодексу України;

5.2. перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих у межах норм  підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, визначено у додатку 1.2 «Пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» до цьогоТипового положення;

5.3. перелік об’єктів нерухомості, які не підлягають оподаткуванню податком, визначено підпунктом 266.2.2 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України.

 

6. Порядок обчислення податку визначено підпунктами 266.7.1 – 266.7.3 пункту 266.7, пунктом 266.8 статті 266 Податкового кодексу України.

 

7. Податковий період для податку визначено пунктом 266.6 статті 266 Податкового кодексу України.

 

8. Строк та порядок сплати податку визначено пунктами 266.9, 266.10 статті 266 Податкового кодексу України.

 

9. Строк та порядок подання звітності визначено підпунктом 266.7.5 пункту 266.7 статті 266 Податкового кодексу України.

___________

* У разі встановлення ставок залежно від місця розташування об’єктів нерухомості   (зональності) визначити у положенні такі зони.

 

Сільський голова                                                                            Н.І. Жежерун

 

 

                       

 

Додаток 1.1

до Типового Положення про
оподаткування податком на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням  Журавської сільської ради
від  15.06.2019 р.  № 36-3/7

Ставки1

податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

на 2020 рік,

введені в дію з 01.01.2020 року

Адміністративно-територіальна одиниця,
на яку поширюється дія рішення органу місцевого самоврядування:

Код області2

Код району2

Код КОАТУУ2

Назва2

 

 

 

Журавська сільська рада

 

Класифікація будівель та споруд3

Ставки податку4
(% розміру мінімальної заробітної плати)

за 1 кв. м

Код3

Назва3

для

юридичних осіб

для

фізичних осіб

 

 

1 зона*

2 зона*

3 зона*

1 зона*

2 зона*

3 зона*

1

2

3

4

5

6

7

8

11 

Будівлі житлові 

х

х

х

х

х

х

111 

Будинки одноквартирні 

х

х

х

х

х

х

1110 

Будинки одноквартирні 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- відокремлені житлові будинки садибного типу (міські, позаміські, сільські), вілли, дачі, будинки для персоналу лісового господарства, літні будинки для тимчасового проживання, садові будинки та т. ін.
Цей клас включає також:
- спарені або зблоковані будинки з окремими квартирами, що мають свій власний вхід з вулиці
Цей клас не включає:
- нежитлові сільськогосподарські будинки (1271) 

х

 

 

 

 

 

 

 

 

 

х

 

 

 

 

1110.1 

Будинки одноквартирні масової забудови 

0,050

 

 

0,050

 

 

1110.2 

Котеджі та будинки одноквартирні підвищеної комфортності 

0,050

 

 

0,050

 

 

1110.3 

Будинки садибного типу 

0,050

 

 

0,050

 

 

1110.4 

Будинки дачні та садові 

0,050

 

 

0,050

 

 

112 

Будинки з двома та більше квартирами 

х

х

х

х

х

х

1121 

Будинки з двома квартирами 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- відокремлені, спарені або зблоковані будинки з двома квартирами
Цей клас не включає:
- спарені або зблоковані будинки з окремими квартирами, що мають свій власний вхід з вулиці (1110) 

х

х

х

х

х

х

1121.1 

Будинки двоквартирні масової забудови 

0,050

 

 

0,050

 

 

1121.2 

Котеджі та будинки двоквартирні підвищеної комфортності 

0,050

 

 

0,050

 

 

1122 

Будинки з трьома та більше квартирами 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- інші житлові будинки з трьома та більше квартирами
Цей клас не включає:
- гуртожитки (1130)
- готелі (1211)
- туристичні бази, табори та будинки відпочинку (1212) 

х

х

х

х

х

х

1122.1 

Будинки багатоквартирні масової забудови 

0,050

 

 

0,050

 

 

1122.2 

Будинки багатоквартирні підвищеної комфортності, індивідуальні 

0,050

 

 

0,050

 

 

1122.3 

Будинки житлові готельного типу 

0,050

 

 

0,050

 

 

113 

Гуртожитки5 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- житлові будинки для колективного проживання, включаючи будинки для людей похилого віку та інвалідів, студентів, дітей та інших соціальних груп, наприклад, будинки для біженців, гуртожитки для робітників та службовців, гуртожитки для студентів та учнів навчальних закладів, сирітські будинки, притулки для бездомних та т. ін.
Цей клас не включає:
- лікарні, клініки (1264)
- в'язниці, казарми (1274) 

х

х

х

х

х

х

1130.1 

Гуртожитки для робітників та службовців 

0,100

 

 

0,050

 

 

1130.2 

Гуртожитки для студентів вищих навчальних закладів 

0,100

 

 

0,050

 

 

1130.3 

Гуртожитки для учнів навчальних закладів 

0,100

 

 

0,050

 

 

1130.4 

Будинки-інтернати для людей похилого віку та інвалідів 

0,100

 

 

0,050

 

 

1130.5 

Будинки дитини та сирітські будинки 

0,100

 

 

0,050

 

 

1130.6 

Будинки для біженців, притулки для бездомних 

0,100

 

 

0,050

 

 

1130.9 

Будинки для колективного проживання інші 

0,100

 

 

0,050

 

 

12 

Будівлі нежитлові 

х

х

х

х

х

х

121 

Готелі, ресторани та подібні будівлі 

х

х

х

х

х

х

1211 

Будівлі готельні 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати та подібні заклади з надання житла з рестораном або без нього
Цей клас включає також:
- окремі ресторани та бари
Цей клас не включає:
- ресторани в житлових будинках (1122)
- туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, будинки відпочинку (1212)
- ресторани в торгових центрах (1230) 

х

х

х

х

х

х

1211.1 

Готелі 

1,000

 

 

0,050

 

 

1211.2 

Мотелі 

1,000

 

 

0,050

 

 

1211.3 

Кемпінги 

1,000

 

 

0,050

 

 

1211.4 

Пансіонати 

1,000

 

 

0,050

 

 

1211.5 

Ресторани та бари 

1,000

 

 

0,050

 

 

1212 

Інші будівлі для тимчасового проживання 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- туристичні бази, гірські притулки, дитячі та сімейні табори відпочинку, будинки відпочинку та інші будівлі для тимчасового проживання, не класифіковані раніше
Цей клас не включає:
- готелі та подібні заклади з надання житла (1211)
- парки для дозвілля та розваг (2412) 

х

х

х

х

х

х

1212.1 

Туристичні бази та гірські притулки 

1,000

 

 

0,050

 

 

1212.2 

Дитячі та сімейні табори відпочинку 

1,000

 

 

0,050

 

 

1212.3 

Центри та будинки відпочинку 

1,000

 

 

0,050

 

 

1212.9 

Інші будівлі для тимчасового проживання, не класифіковані раніше 

1,000

 

 

0,050

 

 

122 

Будівлі офісні 

х

х

х

х

х

х

1220 

Будівлі офісні 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- будівлі, що використовуються як приміщення для конторських та адміністративних цілей, в тому числі для промислових підприємств, банків, поштових відділень, органів місцевого управління, урядових та відомчих департаментів та т. ін.
Цей клас включає також:
- центри для з'їздів та конференцій, будівлі органів правосуддя, парламентські будівлі
Цей клас не включає:
- офіси в будівлях, що призначені (використовуються), головним чином, для інших цілей 

х

х

х

х

х

х

1220.1 

Будівлі органів державного та місцевого управління5 

0,050

 

 

0,050

 

 

1220.2 

Будівлі фінансового обслуговування 

1,000

 

 

0,050

 

 

1220.3 

Будівлі органів правосуддя5

1,000

 

 

0,050

 

 

1220.4 

Будівлі закордонних представництв 

1,000

 

 

0,050

 

 

1220.5 

Адміністративно-побутові будівлі промислових підприємств 

1,000

 

 

0,050

 

 

1220.9 

Будівлі для конторських та адміністративних цілей інші 

0,050

 

 

0,050

 

 

123 

Будівлі торговельні 

х

х

х

х

х

х

1230 

Будівлі торговельні 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- торгові центри, пасажі, універмаги, спеціалізовані магазини та павільйони, зали для ярмарків, аукціонів, виставок, криті ринки, станції технічного обслуговування автомобілів та т. ін.
Цей клас включає також:
- підприємства та установи громадського харчування (їдальні, кафе, закусочні та т. ін.)
- приміщення складські та бази підприємств торгівлі й громадського харчування
- підприємства побутового обслуговування
Цей клас не включає:
- невеликі магазини в будівлях, що призначені (використовуються), головним чином, для інших цілей
- ресторани та бари, розміщені в готелях або окремо (1211)
- лазні та пральні (1274) 

х

х

х

х

х

х

1230.1 

Торгові центри, універмаги, магазини 

1,000

 

 

0,050

 

 

1230.2 

Криті ринки, павільйони та зали для ярмарків 

1,000

 

 

0,050

 

 

1230.3 

Станції технічного обслуговування автомобілів 

1,000

 

 

0,050

 

 

1230.4 

Їдальні, кафе, закусочні та т. ін. 

1,000

 

 

0,050

 

 

1230.5 

Бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування 

1,000

 

 

0,050

 

 

1230.6 

Будівлі підприємств побутового обслуговування 

1,000

 

 

0,050

 

 

1230.9 

Будівлі торговельні інші 

1,000

 

 

0,050

 

 

124 

Будівлі транспорту та засобів зв'язку 

х

х

х

х

х

х

1241 

Вокзали, аеровокзали, будівлі засобів зв'язку та пов'язані з ними будівлі 

х

х

х

х

х

х

  

Цей класс включає:
- будівлі цивільних та військових аеропортів, міського електротранспорту, залізничних станцій, автобусних станцій, морських та річкових вокзалів, фунікулерних та підіймальних станцій канатних доріг
- будівлі центрів радіо- та телевізійного мовлення, телефонних станцій, телекомунікаційних центрів та т. ін.
Цей клас включає також:
- ангари для літаків, будівлі залізничних блокпостів, локомотивні та вагонні депо, трамвайні та тролейбусні депо
- телефонні кіоски
- будівлі маяків
- диспетчерські будівлі повітряного транспорту
Цей клас не включає:
- станції технічного обслуговування автомобілів (1230)
- резервуари, силоси та товарні склади (1252)
- залізничні колії (2121, 2122)
- злітно-посадкові смуги аеродромів (2130)
- телекомунікаційні лінії та щогли (2213, 2224)
- нафтотермінали (2303) 

х

х

х

х

х

х

1241.1 

Автовокзали та інші будівлі автомобільного транспорту 

 

 

 

 

 

 

1241.2 

Вокзали та інші будівлі залізничного транспорту 

 

 

 

 

 

 

1241.3 

Будівлі міського електротранспорту 

 

 

 

 

 

 

1241.4 

Аеровокзали та інші будівлі повітряного транспорту 

 

 

 

 

 

 

1241.5 

Морські та річкові вокзали, маяки та пов'язані з ними будівлі 

 

 

 

 

 

 

1241.6 

Будівлі станцій підвісних та канатних доріг 

 

 

 

 

 

 

1241.7 

Будівлі центрів радіо- та телевізійного мовлення, телефонних станцій, телекомунікаційних центрів та т. ін. 

1,000

 

 

0,050

 

 

1241.8 

Ангари для літаків, локомотивні, вагонні, трамвайні та тролейбусні депо 

 

 

 

 

 

 

1241.9 

Будівлі транспорту та засобів зв'язку інші 

1,000

 

 

0,050

 

 

1242 

Гаражі 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- гаражі (наземні й підземні) та криті автомобільні стоянки
Цей клас включає також:
- навіси для велосипедів
Цей клас не включає:
- автостоянки в будівлях, що використовуються, головним чином, для інших цілей
- станції технічного обслуговування автомобілів (1230) 

х

х

х

х

х

х

1242.1 

Гаражі наземні 

1,000

 

 

0,050

 

 

1242.2 

Гаражі підземні 

1,000

 

 

0,050

 

 

1242.3 

Стоянки автомобільні криті 

1,000

 

 

0,050

 

 

1242.4 

Навіси для велосипедів 

1,000

 

 

0,050

 

 

125 

Будівлі промислові та склади 

х

х

х

х

х

х

1251 

Будівлі промислові5

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- криті будівлі промислового призначення, наприклад, фабрики, майстерні, бойні, пивоварні заводи, складальні підприємства та т. ін. за їх функціональним призначенням
Цей клас не включає:
- резервуари, силоси та склади (1252)
- будівлі сільськогосподарського призначення (1271)
- комплексні промислові споруди (електростанції, нафтопереробні заводи та т. ін.), які не мають характеристик будівель (230) 

х

х

х

х

х

х

1251.1 

Будівлі підприємств машинобудування та металообробної промисловості 

 

 

 

 

 

 

1251.2 

Будівлі підприємств чорної металургії 

 

 

 

 

 

 

1251.3 

Будівлі підприємств хімічної та нафтохімічної промисловості 

 

 

 

 

 

 

1251.4 

Будівлі підприємств легкої промисловості 

 

 

 

 

 

 

1251.5 

Будівлі підприємств харчової промисловості 

 

 

 

 

 

 

1251.6 

Будівлі підприємств медичної та мікробіологічної промисловості 

 

 

 

 

 

 

1251.7 

Будівлі підприємств лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості 

 

 

 

 

 

 

1251.8 

Будівлі підприємств будівельної індустрії, будівельних матеріалів та виробів, скляної та фарфоро-фаянсової промисловості 

 

 

 

 

 

 

1251.9 

Будівлі інших промислових виробництв, включаючи поліграфічне 

 

 

 

 

 

 

1252 

Резервуари, силоси та склади5

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- резервуари та ємності
- резервуари для нафти та газу
- силоси для зерна, цементу та інших сипких мас
- холодильники та спеціальні склади
Цей клас включає також:
- складські майданчики
Цей клас не включає:
- сільськогосподарські силоси та складські будівлі, що використовуються для сільського господарства (1271)
- водонапірні башти (2222)
- нафтотермінали (2303) 

х

х

х

х

х

х

1252.1 

Резервуари для нафти, нафтопродуктів та газу 

 

 

 

 

 

 

1252.2 

Резервуари та ємності інші 

 

 

 

 

 

 

1252.3 

Силоси для зерна 

 

 

 

 

 

 

1252.4 

Силоси для цементу та інших сипучих матеріалів 

 

 

 

 

 

 

1252.5 

Склади спеціальні товарні 

 

 

 

 

 

 

1252.6 

Холодильники 

 

 

 

 

 

 

1252.7 

Складські майданчики 

 

 

 

 

 

 

1252.8 

Склади універсальні 

 

 

 

 

 

 

1252.9 

Склади та сховища інші 

 

 

 

 

 

 

126 

Будівлі для публічних виступів, закладів освітнього, медичного та оздоровчого призначення 

х

х

х

х

х

х

1261 

Будівлі для публічних виступів 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- кінотеатри, концертні будівлі, театри та т. ін.
- зали засідань та багатоцільові зали, що використовуються, головним чином, для публічних виступів
- казино, цирки, музичні зали, танцювальні зали та дискотеки, естради та т. ін.
Цей клас не включає:
- музеї, художні галереї (1262)
- спортивні зали (1265)
- парки для відпочинку та розваг (2412) 

х

х

х

х

х

х

1261.1 

Театри, кінотеатри та концертні зали 

 

 

 

 

 

 

1261.2 

Зали засідань та багатоцільові зали для публічних виступів 

1,000

 

 

0,050

 

 

1261.3 

Цирки 

 

 

 

 

 

 

1261.4 

Казино, ігорні будинки 

 

 

 

 

 

 

1261.5 

Музичні та танцювальні зали, дискотеки 

1,000

 

 

0,050

 

 

1261.9 

Будівлі для публічних виступів інші 

 

 

 

 

 

 

1262 

Музеї та бібліотеки 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- музеї, художні галереї, бібліотеки та технічні центри
Цей клас включає також:
- будівлі архівів
- будівлі зоологічних та ботанічних садів
Цей клас не включає:
- пам'ятки історії (1273) 

х

х

х

х

х

х

1262.1 

Музеї та художні галереї 

1,000

 

 

0,050

 

 

1262.2 

Бібліотеки, книгосховища 

 

 

 

 

 

 

1262.3 

Технічні центри 

 

 

 

 

 

 

1262.4 

Планетарії 

 

 

 

 

 

 

1262.5 

Будівлі архівів 

 

 

 

 

 

 

1262.6 

Будівлі зоологічних та ботанічних садів 

 

 

 

 

 

 

1263 

Будівлі навчальних та дослідних закладів5 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- будівлі для дошкільного та початкового навчання, отримання середньої освіти (дитячі ясла та сади, школи, коледжі, ліцеї, гімназії тощо), спеціалізовані (фахові) школи, професійно-технічні навчальні заклади
- будівлі для вищих навчальних закладів, науково-дослідних закладів, лабораторій
Цей клас включає також:
- спеціальні школи для дітей з фізичними або розумовими вадами
- заклади для фахової перепідготовки
- метеорологічні станції, обсерваторії
Цей клас не включає:
- гуртожитки для студентів та учнів (1130)
- бібліотеки (1262)
- лікарні навчальних закладів (1264) 

х

х

х

х

х

х

1263.1 

Будівлі науково-дослідних та проектно-вишукувальних установ 

 

 

 

 

 

 

1263.2 

Будівлі вищих навчальних закладів 

 

 

 

 

 

 

1263.3 

Будівлі шкіл та інших середніх навчальних закладів  

0,050

 

 

0,050

 

 

1263.4 

Будівлі професійно-технічних навчальних закладів 

 

 

 

 

 

 

1263.5 

Будівлі дошкільних та позашкільних навчальних закладів 

0,050

 

 

0,050

 

 

1263.6 

Будівлі спеціальних навчальних закладів для дітей з фізичними або розумовими вадами 

 

 

 

 

 

 

1263.7 

Будівлі закладів з фахової перепідготовки 

 

 

 

 

 

 

1263.8 

Будівлі метеорологічних станцій, обсерваторій 

 

 

 

 

 

 

1263.9 

Будівлі освітніх та науково-дослідних закладів інші 

 

 

 

 

 

 

1264 

Будівлі лікарень та оздоровчих закладів 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- заклади з надання медичної допомоги хворим та травмованим пацієнтам
- санаторії, профілакторії, спеціалізовані лікарні, психіатричні диспансери, пологові будинки, материнські та дитячі реабілітаційні центри
Цей клас включає також:
- лікарні навчальних закладів, шпиталі виправних закладів, в'язниць та збройних сил
- будівлі, що використовуються для термального та соляного лікування, функціональної реабілітації, пунктів переливання крові, пунктів донорського грудного молока та т. ін.
Цей клас не включає:
- будинки-інтернати для людей похилого віку та інвалідів (1130) 

х

х

х

х

х

х

1264.1 

Лікарні багатопрофільні територіального обслуговування, навчальних закладів 

 

 

 

 

 

 

1264.2 

Лікарні профільні, диспансери 

 

 

 

 

 

 

1264.3 

Материнські та дитячі реабілітаційні центри, пологові будинки 

 

 

 

 

 

 

1264.4 

Поліклініки, пункти медичного обслуговування та консультації 

 

 

 

 

 

 

1264.5 

Шпиталі виправних закладів, в'язниць та збройних сил 

 

 

 

 

 

 

1264.6 

Санаторії, профілакторії та центри функціональної реабілітації 

 

 

 

 

 

 

1264.9 

Заклади лікувально-профілактичні та оздоровчі інші 

 

 

 

 

 

 

1265 

Зали спортивні 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- будівлі, що використовуються в спортивних цілях (баскетбол та теніс у приміщеннях, плавальні басейни, гімнастичні зали, ковзанки або хокейні майданчики та т. ін.), що передбачають переобладнання з улаштуванням трибун для глядачів, терас для видовищ та демонстраційних цілей та т. ін.
Цей клас не включає:
- багатоцільові зали, що використовуються, головним чином, для публічних виступів (1261)
- спортивні майданчики для занять спортом на відкритому повітрі, наприклад, тенісні корти, відкриті плавальні басейни тощо (2411) 

х

х

х

х

х

х

1265.1 

Зали гімнастичні, баскетбольні, волейбольні, тенісні та т. ін. 

 

 

 

 

 

 

1265.2 

Басейни криті для плавання 

 

 

 

 

 

 

1265.3 

Хокейні та льодові стадіони криті 

 

 

 

 

 

 

1265.4 

Манежі легкоатлетичні 

 

 

 

 

 

 

1265.5 

Тири 

 

 

 

 

 

 

1265.9 

Зали спортивні інші 

 

 

 

 

 

 

127 

Будівлі нежитлові інші 

х

х

х

х

х

х

1271 

Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства5 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- будівлі для використання в сільськогосподарській діяльності, наприклад, корівники, стайні, свинарники, кошари, кінні заводи, собачі розплідники, птахофабрики, зерносховища, склади та надвірні будівлі, підвали, винокурні, винні ємності, теплиці, сільськогосподарські силоси та т. ін.
Цей клас не включає:
- споруди зоологічних та ботанічних садів (2412) 

х

х

х

х

х

х

1271.1 

Будівлі для тваринництва 

1, 000

 

 

0,050

 

 

1271.2 

Будівлі для птахівництва 

1, 000

 

 

0,050

 

 

1271.3 

Будівлі для зберігання зерна 

1, 000

 

 

0,050

 

 

1271.4 

Будівлі силосні та сінажні 

1, 000

 

 

0,050

 

 

1271.5 

Будівлі для садівництва, виноградарства та виноробства 

1, 000

 

 

0,050

 

 

1271.6 

Будівлі тепличного господарства 

1, 000

 

 

0,050

 

 

1271.7 

Будівлі рибного господарства 

1, 000

 

 

0,050

 

 

1271.8 

Будівлі підприємств лісівництва та звірівництва 

1, 000

 

 

0,050

 

 

1271.9 

Будівлі сільськогосподарського призначення інші 

1, 000

 

 

0,050

 

 

1272 

Будівлі для культової та релігійної діяльності5

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- церкви, каплиці, мечеті, синагоги та т. ін.
Цей клас включає також:
- цвинтарі та похоронні споруди, ритуальні зали, крематорії
Цей клас не включає:
- світські релігійні будівлі, що використовуються як музеї (1262)
- культові та релігійні будівлі, що не використовуються за призначенням, а є пам'ятками історії та архітектури (1273) 

х

х

х

х

х

х

1272.1 

Церкви, собори, костьоли, мечеті, синагоги та т. ін. 

0, 050

 

 

0,050

 

 

1272.2 

Похоронні бюро та ритуальні зали 

1, 000

 

 

0,050

 

 

1272.3 

Цвинтарі та крематорії 

1, 000

 

 

0,050

 

 

1273 

Пам'ятки історичні та такі, що охороняються державою 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- будівлі історичні та такі, що охороняються державою і не використовуються для інших цілей
Цей клас включає також:
- старовинні руїни, що охороняються державою, археологічні розкопки
- будівлі меморіального, художнього і декоративного призначення, статуї
Цей клас не включає:
- музеї (1262) 

х

х

х

х

х

х

1273.1 

Пам’ятки історії та архітектури 

 

 

 

 

 

 

1273.2 

Археологічні розкопки, руїни та історичні місця, що охороняються державою 

 

 

 

 

 

 

1273.3 

Меморіали, художньо-декоративні будівлі, статуї 

 

 

 

 

 

 

1274 

Будівлі інші, не класифіковані раніше 

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- виправні заклади, в'язниці, слідчі ізолятори, армійські казарми, будівлі міліцейських та пожежних служб
Цей клас включає також:
- будівлі, такі як автобусні зупинки, громадські туалети, пральні, лазні та т. ін.
Цей клас не включає:
- телефонні кіоски (1241)
- госпіталі виправних закладів, в'язниць, збройних сил (1264)
- військові інженерні споруди (2420) 

х

х

х

х

х

х

1274.1 

Казарми збройних сил 

 

 

 

 

 

 

1274.2 

Будівлі міліцейських та пожежних служб 

 

 

 

 

 

 

1274.3 

Будівлі виправних закладів, в'язниць та слідчих ізоляторів 

 

 

 

 

 

 

1274.4 

Будівлі лазень та пралень 

0,050

 

 

0,050

 

 

1274.5 

Будівлі з облаштування населених пунктів 

 

 

 

 

 

 

*  У разі визначення у положенні про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зон адміністративно-територіальної одиниці, по якій приймається рішення, ставки встановлюються залежно від зональності. Без врахування зональності ставки зазначаються у колонці «1 зона».

1 У разі встановлення ставок податку та податкових пільг, відмінних на територіях різних населених пунктів адміністративно-територіальної одиниці, по кожному населеному пункту ставки затверджуються окремо.

2 Зазначається код КОАТУУ, код області та району, назва адміністративно-територіальної одиниці або населеного пункту або території об’єднаної територіальної громади, на які поширюється дія рішення органу місцевого самоврядування. У разі необхідності кількість рядків може бути збільшена.

3 Класифікація будівель та споруд, код та назва відповідно до Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, затвердженого наказом Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації від 17 серпня 2000 р. № 507.

4 Ставки податку встановлюються з урахуванням норм підпункту 12.3.7 пункту 12.3 статті 12, пункту 30.2 статті 30, пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України (значення з трьома десятковими знаками).

5 Ставки застосовуються з урахуванням підпункту 266.2.2 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України. 

 

 

 

   Сільський голова                                                                                                                          Н.І. Жежерун

 

 

 

 

Додаток 2.2
до Типового Положення про
оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням  Журавської сільської ради
від  15.06.2019 року  № 36-3/7

Пільги зі сплати податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки

на 2020 рік,

введені в дію з 01.01.2020 року

Адміністративно-територіальна одиниця,
на яку поширюється дія рішення органу місцевого самоврядування:

Код області1

Код району1

Код КОАТУУ

Назва1

23

01

04408420

 Село Журавка

 

Група платників, категорія/ класифікація будівель та споруд2

Розмір пільги

(у відсотках)

                                               Орган місцевого самоврядування

100

 

 

 

1 Зазначається код КОАТУУ, код області та району, назва адміністративно-територіальної одиниці або населеного пункту або території об’єднаної територіальної громади, на які поширюється дія рішення органу місцевого самоврядування. У разі необхідності кількість рядків може бути збільшена.

 

2 Перелік пільг встановлюються з урахуванням норм підпункту 12.3.7 пункту 12.3 статті 12, пункту 30.2 статті 30, статей 266.4.2  Податкового кодексу України. 

                                 

  Сільський голова                                                                          Н.І. Жежерун

 

 

                                        Додаток № 3

                                                                                        до рішення сесії Журавської сільської  ради

                                                                                                       від  15.06.2019 року № 36-3/7

                                          «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ

                                          ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ НА 2020 РІК»

Типове положення

про оподаткування платою за землю

1. Платники плати за землю:

1.1.      платників земельного податку визначено статтею 269 Податкового кодексу України;

1.2.      платників орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності (далі – орендна плата) визначено пунктом 288.2 статті 288 Податкового кодексу України.

2. Об’єкти оподаткування:

2.1.      об’єкти оподаткування земельним податком визначено статтею 270 Податкового кодексу України;

2.2.      об’єкти оподаткування орендною платою визначено пунктом 288.3
статті 288 Податкового кодексу України.

3. База оподаткування:

3.1.      базу оподаткування земельним податком визначено статтею 271 Податкового кодексу України;

3.2.      базу оподаткування орендною платою визначено пунктом 288.4
статті 288 Податкового кодексу України.

 

4. Ставки/розмір:

4.1.      ставки земельного податку визначено у додатку 3.1 «Ставки земельного податку» до цього Типового положення;

4.2.      розмір орендної плати визначено пунктом 288.5 статті 288 Податкового кодексу України та у додатку 3.3 цього Типового положення.

5. Пільги зі сплати земельного податку:

5.1.    перелік пільг для фізичних осіб визначено статтею 281 Податкового кодексу України;

5.2.    перелік пільг для юридичних  осіб визначено статтею 282 Податкового кодексу України;

5.3.    перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих у межах норм  пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, визначено у
додатку 3.2 «Пільги зі сплати земельного податку» до цьогоТипового положення;

5.4.    перелік земельних ділянок, які не підлягають оподаткуванню земельним податком визначено статтею 283 Податкового кодексу України;

5.5.    порядок та особливості застосування пільг визначено
пунктами 284.2 – 284.3 статті 284 Податкового кодексу України.

6. Порядок обчислення:

6.1.    порядок обчислення земельного податку визначено статтею 286 Податкового кодексу України;

6.2.    порядок обчислення орендної плати визначено пунктом 288.7 статті 288 Податкового кодексу України;

7. Податковий період для плати за землю визначено статтею 285 Податкового кодексу України.

8. Строк та порядок сплати плати за землю визначено статтею 287 Податкового кодексу України.

9. Строк та порядок подання звітності з плати за землю визначені пунктами 286.2 – 286.4 статті 286 Податкового кодексу України.

 

 

           Сільський голова                                                                            Н.І. Жежерун

 

Додаток 3.1
до Типового Положення про
оподаткування платою за землю

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням  Журавської сільської ради
від 15.06.2019  №  36-3/7

 

Ставки земельного податку1

на 2020 рік,

введені в дію з 01.01.2020 року

Адміністративно-територіальна одиниця,
на яку поширюється дія рішення органу місцевого самоврядування:

Код області2

Код району2

Код КОАТУУ2

Назва2

23

01

04408420

                                 c.Журавка

 

 

Вид цільового призначення земель 3

Ставки податку4
(% нормативної грошової оцінки)

За земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження)

За земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено

 

Код3

 

Назва3

для юридич-них осіб

для фізичних осіб

для юридич-них осіб

для фізичних осіб

1

2

3

4

5

6

01

Землі сільськогосподарського призначення

х

х

х

х

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  

2,0

2,0

2,0

2,0

01.02

Для ведення фермерського господарства 

2,0

2,0

2,0

2,0

01.03

Для ведення особистого селянського господарства :

у межах населеного пункту

за межами населеного пункту

0,5

2,0

0,5

2,0

2,0

2,0

01.04

Для ведення підсобного сільського господарства 

0,5

0,5

2,0

2,0

01.05

Для індивідуального садівництва 

0,5

0,5

2,0

2,0

01.06

Для колективного садівництва 

0,5

0,5

2,0

2,0

01.07

Для городництва 

0,5

0,5

2,0

2,0

01.08

Для сінокосіння і випасання худоби 

0,5

0,5

2,0

2,0

01.09

Для дослідних і навчальних цілей 

0,5

0,5

2,0

2,0

01.10

Для пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства 

0,5

0,5

2,0

2,0

01.11

Для надання послуг у сільському господарстві 

0,5

0,5

2,0

2,0

01.12

Для розміщення інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції 

0,5

0,5

2,0

2,0

01.13

Для іншого сільськогосподарського призначення  

0,5

0,5

2,0

2,0

01.14

Для цілей підрозділів 01.01 - 01.13 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

0,5

0,5

2,0

2,0

02

Землі житлової забудови

х

х

х

х

02.01

Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  

0,030

0,030

 

 

02.02

Для колективного житлового будівництва 

0,030

0,030

 

 

02.03

Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку 

0,030

0,030

 

 

02.04

Для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання 

0,030

0,030

 

 

02.05

Для будівництва індивідуальних гаражів  

0,030

0,030

 

 

02.06

Для колективного гаражного будівництва 

0,030

0,030

 

 

02.07

Для іншої житлової забудови  

0,030

0,030

 

 

02.08

Для цілей підрозділів 02.01 - 02.07 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

0,030

0,030

 

 

03

Землі громадської забудови

х

х

х

х

03.01

Для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування  

0,1

0,1

-

-

03.02

Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти 

0,1

0,1

-

-

03.03

Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги 

0,1

0,1

-

-

03.04

Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій 

0,1

0,1

-

-

03.05

Для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування  

0,1

0,1

-

-

03.06

Для будівництва та обслуговування будівель екстериторіальних організацій та органів 

0,1

0,1

-

-

03.07

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі 

3,000

3,000

3,0

3,0

03.08

Для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування 

3,0

3,0

3,0

3,0

03.09

Для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ 

3,0

3,0

3,0

3,0

03.10

Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури 

3,0

3,0

3,0

3,0

03.11

Для будівництва та обслуговування будівель і споруд закладів науки 

1,0

1,0

1,0

1,0

03.12

Для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування 

1,0

1,0

1,0

1,0

03.13

Для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування  

1,0

1,0

1,0

1,0

03.14

Для розміщення та постійної діяльності органів МНС

1,0

1,0

1,0

1,0

03.15

Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови  

1,0

1,0

1,0

1,0

03.16

Для цілей підрозділів 03.01 - 03.15 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

1,0

1,0

1,0

1,0

04

Землі природно-заповідного фонду

х

х

х

х

04.01

Для збереження та використання біосферних заповідників 

-

-

-

-

04.02

Для збереження та використання природних заповідників 

-

-

-

-

04.03

Для збереження та використання національних природних парків 

-

-

-

-

04.04

Для збереження та використання ботанічних садів 

-

-

-

-

04.05

Для збереження та використання зоологічних парків 

-

-

-

-

04.06

Для збереження та використання дендрологічних парків 

-

-

-

-

04.07

Для збереження та використання парків-пам'яток садово-паркового мистецтва 

-

-

-

-

04.08

Для збереження та використання заказників 

-

-

-

-

04.09

Для збереження та використання заповідних урочищ 

-

-

-

-

04.10

Для збереження та використання пам'яток природи 

-

-

-

-

04.11

Для збереження та використання регіональних ландшафтних парків 

-

-

-

-

05

Землі іншого природоохоронного призначення

х

х

х

х

06

Землі оздоровчого призначення (землі, що мають природні лікувальні властивості, які використовуються або можуть використовуватися для профілактики захворювань і лікування людей)  

х

х

х

х

06.01

Для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів 

-

-

-

-

06.02

Для розробки родовищ природних лікувальних ресурсів 

-

-

-

-

06.03

Для інших оздоровчих цілей 

-

-

-

-

06.04

Для цілей підрозділів 06.01 - 06.03 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

-

-

-

-

07

Землі рекреаційного призначення

х

х

х

х

07.01

Для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення  

 

 

 

 

07.02

Для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту 

 

 

 

 

07.03

Для індивідуального дачного будівництва 

 

 

 

 

07.04

Для колективного дачного будівництва  

 

 

 

 

07.05

Для цілей підрозділів 07.01 - 07.04 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

 

 

 

 

08

Землі історико-культурного призначення

х

х

х

х

08.01

Для забезпечення охорони об'єктів культурної спадщини  

-

-

-

-

08.02

Для розміщення та обслуговування музейних закладів 

-

-

-

-

08.03

Для іншого історико-культурного призначення 

-

-

-

-

08.04

Для цілей підрозділів 08.01 - 08.03 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

-

-

-

-

09

Землі лісогосподарського призначення

х

х

х

х

09.01

Для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг  

0,1

0,1

0,1

0,1

09.02

Для іншого лісогосподарського призначення  

0,1

0,1

0,1

0,1

09.03

Для цілей підрозділів 09.01 - 09.02 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

0,1

0,1

0,1

0,1

10

Землі водного фонду

х

х

х

х

10.01

Для експлуатації та догляду за водними об'єктами 

1,500

1,500

1,500

1,500

10.02

Для облаштування та догляду за прибережними захисними смугами 

 

 

 

 

10.03

Для експлуатації та догляду за смугами відведення 

 

 

 

 

10.04

Для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами 

 

 

 

 

10.05

Для догляду за береговими смугами водних шляхів 

 

 

 

 

10.06

Для сінокосіння 

 

 

 

 

10.07

Для рибогосподарських потреб 

 

 

 

 

10.08

Для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей 

 

 

 

 

10.09

Для проведення науково-дослідних робіт 

 

 

 

 

10.10

Для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд 

 

 

 

 

10.11

Для будівництва та експлуатації санаторіїв та інших лікувально-оздоровчих закладів у межах прибережних захисних смуг морів, морських заток і лиманів 

 

 

 

 

10.12

Для цілей підрозділів 10.01 - 10.11 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

 

 

 

 

11

Землі промисловості

х

х

х

х

11.01

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами  

3,0

3,0

3,0

3,0

11.02

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості 

3,0

3,0

3,0

3,0

11.03

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств 

3,0

3,0

3,0

3,0

11.04

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) 

3,0

3,0

3,0

3,0

11.05

Для цілей підрозділів 11.01 - 11.04 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

3,0

3,0

3,0

3,0

12

Землі транспорту

х

х

х

х

12.01

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту 

 

 

 

 

12.02

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту  

 

 

 

 

12.03

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту  

 

 

 

 

12.04

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства 

 

 

 

 

12.05

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту 

 

 

 

 

12.06

Для розміщення та експлуатації об'єктів трубопровідного транспорту 

 

 

 

 

12.07

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд міського електротранспорту 

 

 

 

 

12.08

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій 

 

 

 

 

12.09

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд іншого наземного транспорту 

 

 

 

 

12.10

Для цілей підрозділів 12.01 - 12.09 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

 

 

 

 

13

Землі зв'язку

х

х

х

х

13.01

Для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій 

5,000

 

    5,000

 

13.02

Для розміщення та експлуатації будівель та споруд об'єктів поштового зв'язку 

5,000

 

     5,000

 

13.03

Для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв'язку 

5,000

 

5,000

 

13.04

виключено

 

 

 

 

13.04

Для цілей підрозділів 13.01 - 13.03, 13.05 та для збереження і використання земель природно-заповідного фонду

 

 

 

 

14

Землі енергетики

х

х

х

х

14.01

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій  

12,000

12,000

12,000

12,000

14.02

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії 

12,000

12,000

12,000

12,000

14.03

Для цілей підрозділів 14.01 - 14.02 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

12,000

12,000

12,000

12,000

15

Землі оборони

х

х

х

х

15.01

Для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України

 

 

 

 

15.02

Для розміщення та постійної діяльності внутрішніх військ МВС

 

 

 

 

15.03

Для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України

 

 

 

 

15.04

Для розміщення та постійної діяльності Служби безпеки України

 

 

 

 

15.05

Для розміщення та постійної діяльності Державної спеціальної служби транспорту

 

 

 

 

15.06

Для розміщення та постійної діяльності Служби зовнішньої розвідки України

 

 

 

 

15.07

Для розміщення та постійної діяльності інших, створених відповідно до законів України, військових формувань

 

 

 

 

15.08

Для цілей підрозділів 15.01 - 15.07 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

 

 

 

 

16

Землі запасу

12,000

12,000

12,000

12,000

17

Землі резервного фонду

12,000

12,000

12,000

12,000

18

Землі загального користування

1,0

1,0

3,0

3,0

19

Для цілей підрозділів 16 - 18 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду 

 

 

 

 

 

 

   Сільський  голова                                                                                     Н.І. Жежерун

 

 

 

Додаток 3.2
до Типового Положення про
оподаткування платою за землю

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням  Журавської сільської ради
від  15.06.2019 року  №  36-3/7

Пільги зі сплати земельного податку

на 2020  рік,

введені в дію з 01.01.2020 року

 

Адміністративно-територіальна одиниця,
на яку поширюється дія рішення органу місцевого самоврядування:

Код області1

Код району1

Код КОАТУУ1

Назва1

23

01

04408420

С. Журавка

 

 

Група платників, категорія/цільове призначення земельних ділянок2

Розмір пільги

(у відсотках)

Орган місцевого самоврядування

100

 

 

 

1 Зазначається код КОАТУУ, код області та району, назва адміністративно-територіальної одиниці або населеного пункту або території об’єднаної територіальної громади, на які поширюється дія рішення органу місцевого самоврядування. У разі необхідності кількість рядків може бути збільшена.

 

2 Перелік пільг встановлюються з урахуванням норм підпункту 12.3.7 пункту 12.3 статті 12, пункту 30.2 статті 30, статей 281, 282 Податкового кодексу України. 

 

 

 

 

              Сільський голова                                                                           Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 3.3

до Типового Положення  про оподаткування платою за землю

Ставки орендної плати за земельні ділянки, які надані у користування

на умовах оренди фізичним та юридичним особам

на території Журавської сільської ради на 2020 рік

 

№з/п

Функціональне використання земельної ділянки

Розмір орендної плати у відсотках від нормативної грошової оцінки

1

Розміщення та обслуговування магазинів, кафе, барів, заправочна станція  та інших об’єктів , пов’язаних з торгівлею :

5

2.

Землі зв’язку

12

3.

Землі транспорту

12

4.

Земельні ділянки зайняті об’єктами переробки с/г продукції

10

5.

Землі зайняті складськими приміщеннями

10

6

Землі сільськогосподарського призначення :

 

6.1.

Землі під господарськими будівлями та дворами

10

6.2.

рілля

10

6.3.

Багаторічні насадження

10

6.4.

Для сінокосіння і випасання худоби (пасовища)

10

6.5.

Господарські шляхи

3

6.6.

Проектні шляхи

3

6.7.

Не витребувані та не переоформлені земельні частки «паї»

10

7.

Землі водного фонду :

 

7.1.

Під водним об’єктом (в межах села)

3

7.2.

Під водним об’єктом (за межами села)

3

7.3

Землі під гідротехнічними спорудами , іншими водогосподарськими спорудами

3

7.4.

Землі  під болотами

 

8.

Землі промисловості

12

 

 

 

 

 

    Сільський  голова                                                                                         Н.І. Жежерун

 

 

 

                                                Додаток № 4

                                                                                         до рішення сесії Журавської сільської  ради

                                                                                                         від  15.06.2019 року № 36-3/7

                                          «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ

                                          ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ НА 2020 РІК»

 

 

 

Типове положення

про оподаткування транспортним податком

 

 

1. Платників транспортного податку визначено пунктом 267.1 статті 267 Податкового кодексу України.

 

2. Обєкт оподаткування визначено пунктом 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.

 

3. Базу оподаткування визначено пунктом 267.3 статті 267 Податкового кодексу України.

 

4. Ставки податку визначено пунктом 267.4 статті 267 Податкового кодексу України;

 

5. Порядок обчислення податку визначено підпунктами 267.6.1 – 267.6.10 пункту 267.6, статті 267 Податкового кодексу України.

 

6. Податковий період для податку визначено підпунктом 267.5.1 пункту 267.5 статті 267 Податкового кодексу України.

 

7. Строк та порядок сплати податку визначено пунктами 267.7, 267.8 статті 267 Податкового кодексу України.

 

 

 

 

         Сільський голова                                                                            Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                               Додаток № 5

                                                                                         до рішення сесії Журавської сільської  ради

                                                                                                       від  15.06.2019 року № 36-3/7

                                          «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ

                                          ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ НА 2020 РІК»

 

 

Типове положення

про оподаткування збором за місця для паркування транспортних засобів

1. Платників  зборуза місця для паркування транспортних засобів(далі – збору) визначено підпунктом 2681.1.1  пункту 2681 .1 статті 2681 Податкового кодексу України.

 

2. Об’єкт оподаткування

Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, розташована за адресою с. Журавка, вулиця Соборна, 22.

3. База оподаткування

Базою оподаткування є площа земельної ділянки в розмірі 10,0 кв.м. відведена для паркування одного  транспортного засобу.

 

3. Ставка  збору визначена підпунктом 2681.3.1 пункту 2681.3  статті 2681 Податкового кодексу України та становитиме 0,075 % від мінімальної заробітної плати за                         1 квадратний метр площі земельної ділянки, визначеної пунктами 2, 3 цього Типового положення ;

 

4. Порядок обчислення та строки сплати збору визначені підпунктами 2681 .5.1 – 2681 .5.3 пункту 2681.5   статті 2681 Податкового кодексу України.

 

 

 

       Сільський голова                                                                            Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

                                              Додаток № 6

                                                                                              до рішення сесії Журавської сільської  ради

                                                                                                     від  15.06.2019 року № 36-3/7

                                          «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ

                                          ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ НА 2020 РІК»

 

 

Типове положення

                                        про оподаткування  туристичним збором

1. Платників туристичного збору визначено підпунктами 268.2.1 , 268.2.2 пункту 268.2 статті 268 Податкового кодексу України.

 

2. Базу справляння збору визначено підпунктами 268.4.1, 268.4.2 пункту 268.4 статті 268 Податкового кодексу України.

 

3. Ставка туристичного збору визначена підпунктом 268.3.1 пункту 268.3  статті 268 Податкового кодексу України та становитиме 1,000% до бази справляння збору;

 

4. Податкові агенти визначені підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 статті 268 Податкового кодексу України;

 

5. Особливості справляння збору та порядок сплати  визначено підпунктами 268.6.1, 268.7.1  – 268.7.3 пунктів 268.6, 268.7   статті 268 Податкового кодексу України.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                            Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                                  ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 15.06.2019 року                                                              № 36- 4/7

С.Журавка

 

Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадян в межах с. Журавка Городищенського району

 

Відповідно до ст.12,19,20,38,39,40,71,78,79-1,81,83,112,116,118,121,122,125,126,186, 186-1 Земельного Кодексу України, керуючись ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Декретом Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року №15-92 «Про приватизацію земельних ділянок», ст..ст. 16,21 розділ VІІ прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про державний земельний кадастр» та постанови КМУ №1051 від 17.10.2012 р. «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру», ст..ст. 8,19,20,22,25,50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної реєстрації речових прав на нерухоме майно», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв”язку з їх розмежуванням»  № 233-VІІ від 14.05.2013 р., ознайомившись із технічною документацією із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та визначення кадастрового номера, заслухавши висновки земельної комісії, Журавська сільська рада                                             В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Заслонова, 6.

1.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0283  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Заслонова, 6 у комунальну власність Журавської сільської ради.

1.2. Передати у приватну власність гр. Семененко Раїсі Луківні

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0283 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Заслонова, 6.

 

2.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Заслонова, 23.

2.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0276  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Заслонова, 23 у комунальну власність Журавської сільської ради.

2.2. Передати у приватну власність гр. Жежерун Марії Климівні

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0276 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Заслонова, 23.

 

3.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Заслонова, 24.

3.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0277  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Заслонова, 24 у комунальну власність Журавської сільської ради.

3.2. Передати у приватну власність гр. Гордієнко Зінаїді Карпівні

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0277 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Заслонова, 24.

 

4.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Берегового, 26.

4.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0275  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Берегового, 26 у комунальну власність Журавської сільської ради.

4.2. Передати у приватну власність гр. Ласкавій Ользі Федорівні

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0275 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Берегового, 26.

 

5.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Шевченка, 42а.

5.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0275  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Шевченка, 42а у комунальну власність Журавської сільської ради.(Чистякова Галина Хомівна)

 

6.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Братів Ласкавих, 31.

6.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0278  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 31 у комунальну власність Журавської сільської ради.

6.2. Передати у приватну власність гр. Дзірун Ользі Олексіївні

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0278 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 31.

 

7.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Братів Ласкавих, 24.

7.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0286  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 24 у комунальну власність Журавської сільської ради.

7.2. Передати у приватну власність гр. Ласкавому Олексію Васильовичу

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0286 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 24.

 

8.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Братів Ласкавих, 20.

8.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0282  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 20 у комунальну власність Журавської сільської ради.

8.2. Передати у приватну власність гр. Ласкавій Олені Василівні

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0282 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Братів Ласкавих, 20.

 

9.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, провулок  Ярмарковий, 14.

9.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0291  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, провулок Ярмарковий, 14 у комунальну власність Журавської сільської ради.

9.2. Передати у приватну власність гр. Ласкавій Надії Сільвестрівні

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0291 за адресою с.Журавка, Городищенського району, провулок  Ярмарковий, 14.

 

10.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Лейтенанта Правика, 2.

10.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0290  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Лейтенанта Правика, 2 у комунальну власність Журавської сільської ради.

10.2. Передати у приватну власність гр. Боровій Якилині Филимонівні

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0290 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Лейтенанта Правика, 2.

 

11.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Жежеруна, 12.

11.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0289  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця Жежеруна, 12 у комунальну власність Журавської сільської ради.

11.2. Передати у приватну власність гр. Волочай Євдокії Дмитрівні

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0289 за адресою с.Журавка, Городищенського району, вулиця  Жежеруна, 12.

 

12.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, провулок  Вишневий, 10.

12.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0288  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, провулок Вишневий, 10 у комунальну власність Журавської сільської ради.

12.2. Передати у приватну власність гр. Соловей Валентині Олексіївні

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0288 за адресою с.Журавка, Городищенського району, провулок  Вишневий, 10.

 

13.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, провулок  Тихий, 6.

13.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0284  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, провулок Тихий, 6 у комунальну власність Журавської сільської ради.

13.2. Передати у приватну власність гр. Соловей Олександру Миколайовичу

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0284 за адресою с.Журавка, Городищенського району, провулок  Тихий, 6.

 

14.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та визначення кадастрового номера земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, провулок  Тихий, 4.

14.1. Прийняти нерухоме майно (земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим

№ 7120383000:01:001:0294  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с.Журавка, Городищенського району, провулок Тихий, 4 у комунальну власність Журавської сільської ради.

14.2. Передати у приватну власність гр. Романенку Миколі Пилиповичу

земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим № 7120383000:01:001:0294 за адресою с.Журавка, Городищенського району, провулок  Тихий, 4.

 

15.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                  Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                               ПРОЕКТ     РІШЕННЯ

Від 15.06.2019 року                                                              № 36- 5/7

С.Журавка

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам

 

Відповідно до статей  12,33,118,121,125,126  Земельного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наявні проекти із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок , виготовлені ДП  Український Державний науково-виробничий інститут зйомок міст та геоінформатики ім. Шаха ДП «Укргеоінформ» ,  ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», сесія Журавської сільської ради

                                                           ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Колядич Катерині Охримівні для  індивідуального садівництва загальною площею 0,1021 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0302, в межах Журавської  сільської ради.

 

1.1. Передати земельну ділянку площею 0,1021 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Жежеруна, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0302, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Колядич Катерині Охримівні  для  ведення індивідуального садівництва. 

 

2.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Жежерун Марії Климівні для  індивідуального садівництва загальною площею 0,1200 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0297, в межах Журавської  сільської ради.

 

2.1. Передати земельну ділянку площею 0,1200 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Заслонова, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0297, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Жежерун Марії Климівні  для  ведення індивідуального садівництва. 

 

3.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Нечипоренку Олександру Васильовичу для  індивідуального садівництва загальною площею 0,1200 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0307, в межах Журавської  сільської ради.

 

3.1. Передати земельну ділянку площею 0,1200 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Соборна, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0307, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Нечипоренку Олександру Васильоичу для  ведення індивідуального садівництва. 

 

4.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Прищепі Марії Павлівні для  індивідуального садівництва загальною площею 0,1200 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Молодіжна , 3,  згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0285, в межах Журавської  сільської ради.

 

4.1. Передати земельну ділянку площею 0,1200 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Молодіжна, 3, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0285, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Прищепі Марії Павлівні для  ведення індивідуального садівництва. 

 

5.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Рябій Марії Єфремівні для  індивідуального садівництва загальною площею 0,1200 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Молодіжна , 1,  згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0306, в межах Журавської  сільської ради.

 

5.1. Передати земельну ділянку площею 0,1200 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Молодіжна, 1, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0306, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Рябій Марії Єфремівні  для  ведення індивідуального садівництва. 

 

6.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Жежерун Марії Климівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3500 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0304, в межах Журавської  сільської ради.

6.1. Передати земельну ділянку площею 0,3500 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0304, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Жежерун Марії Климівні для  ведення особистого селянського господарства. 

 

7.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Романенко Ніні Василівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4000 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Берегового , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0296, в межах Журавської  сільської ради.

7.1. Передати земельну ділянку площею 0,4000 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Берегового , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0296, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Романенко Ніні Василівні для  ведення особистого селянського господарства. 

 

8.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Ласкавій Ользі Федорівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,8500 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Берегового , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0299, в межах Журавської  сільської ради.

8.1. Передати земельну ділянку площею 0,8500 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Берегового , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0299, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Ласкавій Ользі Федорівні для  ведення особистого селянського господарства. 

 

9.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Ласкавій Зінаїді Хомівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3800 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Братів Ласкавих, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0298, в межах Журавської  сільської ради.

9.1. Передати земельну ділянку площею 0,3800 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0298, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Ласкавій Зінаїді Хомівні для  ведення особистого селянського господарства. 

 

10.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Дзірун Ользі Олексіївні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3499 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Братів Ласкавих, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0300, в межах Журавської  сільської ради.

10.1. Передати земельну ділянку площею 0,3499 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0300, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Дзірун Ользі Олексіївні для  ведення особистого селянського господарства. 

 

11.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Ласкавому Олексію Васильовичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,5389 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Братів Ласкавих, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0292, в межах Журавської  сільської ради.

11.1. Передати земельну ділянку площею 0,5389 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Братів Ласкавих , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0292, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Ласкавому Олексію Васильовичу для  ведення особистого селянського господарства. 

 

12.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Романенку Миколі Пилиповичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 1,0002 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Тихому, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0303, в межах Журавської  сільської ради.

12.1. Передати земельну ділянку площею 1,0002 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул.

Тихому , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0303, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Романенку Миколі Пилиповичу для  ведення особистого селянського господарства. 

 

13.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Соловей Валентині Олексіївні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4000 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  провул. Вишневому, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0293, в межах Журавської  сільської ради.

13.1. Передати земельну ділянку площею 0,4000 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  провул.

Вишневому , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0293, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Соловей Валентині Олексіївні для  ведення особистого селянського господарства. 

 

14.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Шевченко Ларисі Григорівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4500 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0287, в межах Журавської  сільської ради.

14.1. Передати земельну ділянку площею 0,4500 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0287, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Шевченко Ларисі Григорівні для  ведення особистого селянського господарства. 

 

15.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Діденко Анастасії Леонідівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,3215 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0295, в межах Журавської  сільської ради.

15.1. Передати земельну ділянку площею 0,3215 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0295, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Діденко Анастасії Леонідівні для  ведення особистого селянського господарства. 

 

16.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянину Демченку Анатолію Васильовичу для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,1999 га,  яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0267, в межах Журавської  сільської ради.

16.1. Передати земельну ділянку площею 0,1999 га. яка знаходиться в с.Журавка, по  вул.

Соборна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0267, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Демченку Анатолію Васильовичу для  ведення особистого селянського господарства. 

 

17.Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Шепеленко Ользі Василівні для  ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,4024 га,  яка знаходиться в с. Тихі Верби Журавської сільської ради, по  вул. Семидоліна, згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:002:0010, в межах Журавської  сільської ради.

17.1. Передати земельну ділянку площею 0,4024 га. яка знаходиться в с.Тихі Верби Журавської сільської ради, по  вул. Семидоліна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.03.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:002:0010, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Шепеленко Ользі Василівні для  ведення особистого селянського господарства. 

 

 

18.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                  Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                              ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Від 15.06.2019 року                                                                        № 36-6/7

С.Журавка

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність гр. Завгородній Аллі Федорівні

 

Відповідно до статей  12,33,118,121,125,126  Земельного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наявний проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки , виготовлений  Городищенським районним відділом Державного підприємства «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» ,  сесія Журавської сільської ради

 

                                                           ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити  проект  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Завгородній Аллі Федорівні для  ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,1000 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Жежеруна , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0280, в межах Журавської  сільської ради.

 

1.1. Передати земельну ділянку площею 0,1000 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Жежеруна  , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0280, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Завгородній Аллі Федорівні  для  ведення індивідуального садівництва. 

 

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                  Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                            ПРОЕКТ      РІШЕННЯ

Від 15.06.2019 року                                                                        № 36-7/7

С.Журавка

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність гр. Соловей Євгенії Луківні

 

Відповідно до статей  12,33,118,121,125,126  Земельного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наявний проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки , виготовлений  Городищенським районним відділом Державного підприємства «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» ,  сесія Журавської сільської ради

 

                                                           ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити  проект  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Соловей Євгенії Луківні для  ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,1200 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Заслонова , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0305, в межах Журавської  сільської ради.

 

1.1. Передати земельну ділянку площею 0,1200 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Заслонова  , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0305, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Соловей Євгенії Луківні  для  ведення індивідуального садівництва. 

 

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                  Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                   ПРОЕКТ        РІШЕННЯ

Від 15.06.2019 року                                                                        № 36-8/7

С.Журавка

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність гр. Шаповал Марії Вікторівні

 

Відповідно до статей  12,33,118,121,125,126  Земельного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наявний проект із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки , виготовлений  Городищенським районним відділом Державного підприємства «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» ,  сесія Журавської сільської ради

 

                                                           ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити  проект  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність громадянці Шаповал Марії Вікторівні для  ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,1200 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  вул. Соборна, 14 , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0281, в межах Журавської  сільської ради.

 

1.1. Передати земельну ділянку площею 0,1200 га, яка знаходиться в с.Журавка, по  

вул. Соборна  , згідно з Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р.   № 548  /секція А, підрозділ «01.05.» /, кадастровий номер земельної ділянки 7120383000:01:001:0281, в межах Журавської  сільської ради у власність гр. Шаповал Марії Вікторівні  для  ведення індивідуального садівництва. 

 

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

За дорученням сесії

сільський голова                                                                  Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                                  ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Від 15.06.2019 року                                                              № 36- 9/7

С.Журавка

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки Соловей  Марині Савівні

 

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Конституцією України, ст.ст. 12, 40, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, Законом України «Про  землеустрій», розглянувши заяви громадян, зважаючи на наявну земельно-кадастрову документацію, рекомендації членів постійної комісії з питань землеустрою та охорони навколишнього  середовища,  Журавська сільська рада

                                                           в и р і ш и л а:

1.Надати дозвіли на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та згоду на відновлення  меж земельних ділянок у власність громадянам:

Соловей Марина Савівна -  0,25 га, осг, с. Журавка, вул. Шевченка,32;

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Журавка Городищенського району по вул.Шевченка,32.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

          За дорученням сесії

сільський голова                                                                   Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                                 ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

 

Від 15.06.2019 року                                                              № 36- 10/7

С.Журавка

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки спільної сумісної власності громадянам Іващенку Андрію Володимировичу, Іващенку Максиму Володимировичу.

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Конституцією України, ст.ст. 12, 40, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, Законом України «Про  землеустрій», розглянувши заяви громадян, зважаючи на наявну земельно-кадастрову документацію, рекомендації членів постійної комісії з питань землеустрою та охорони навколишнього  середовища,  Журавська сільська рада

                                                           в и р і ш и л а:

1.Надати дозвіли на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та згоду на відновлення  меж земельних ділянок у власність громадянам:

Іващенко Андрій Володимирович, Іващенко Максим Володимирович – 0,25 га, с. Журавка, вул. Соборна, 12 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Журавка Городищенського району по вул.Соборна,12.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

          За дорученням сесії

сільський голова                                                                  Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                     

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

                                                               ПРОЕКТ            РІШЕННЯ

Від 15.06.2019 року                                                                                                 № 36-11/7

С.Журавка

 

Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12 ,19, 20, 22, 33, 38, 39, 40, 60, 61, 63, 71, 78, 79, 79-1, 81, 83, 93, 112, 113, 114, 116, 118, 120 Земельного Кодексу України, ст.ст. 16, 21 розділу VІІ прикінцевих та перехідних положень ЗУ «Про державний земельний кадастр» та постанови № 1051 від 17.10.2012 р. КМУ «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру», ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв*язку з їх розмежуванням» № 233- VІІ від 14.05.2013 р., ЗУ «Про землеустрій» ст.ст. 8, 19, 20, 22, 25, 50, розглянувши заяви громадян по вирішенню земельних відносин та заслухавши висновки земельної комісії, сесія Журавської сільської ради

                                                           ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл  на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (рілля) громадянам у межах 

с. Журавка згідно з поданими заявами, врахувавши всі наявні обмеження (обтяження) відповідно до глави 18 ЗКУ на підставі ст.ст. 5, 6, 17,25, 26, 27 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», які знаходяться у фактичному користуванні громадян:

Соловей Марина Савівна -  0,75 га, осг, с. Журавка, вул. Шевченка;

Одарченко Надія Григорівна – 0,12 га, садівництво, вул. Заслонова;

Совенко Віктор Миколайович – 0,25 га, осг, с. Журавка, п-вул. Вишневий;

Совенко Іван Миколайович – 0,40 га, осг, с. Журавка, п-вул. Вишневий;

2. У зв’язку з проведеними геодезичними обмірами , беручи до уваги довідку Городищенського відділку КП ЧОБТІ  від 20.05.2019 року № 180-о про погашення технічної документації на житловий будинок у с. Журавка вул.. Жежеруна,3 та рішення виконавчого комітету від 27.05.2019 р. про виведення вищевказаного будинку з житлового фонду та переведення земельної ділянки до земель особистого селянського господарства у межах населеного пункту:

2.1.Скасувати рішення Журавської сільської ради від 13.03.2019 року № 34-21/7 «Про надання дозволу Почтар Олені Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд по вул..Жежеруна,3.

2.2. Надати дозвіл  на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (рілля) громадянам у межах  с. Журавка згідно з поданими заявами, врахувавши всі наявні обмеження (обтяження) відповідно до глави 18 ЗКУ на підставі ст.ст. 5, 6, 17,25, 26, 27 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», які знаходяться у фактичному користуванні громадян:

Почтар Олені Миколаївні - 0,45 га по вул..Жежеруна,3.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

          За дорученням сесії

сільський голова                                                                  Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

                                                                                

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                         ПРОЕКТ      РІШЕННЯ

 

 

Від 15.06.2019 року                                                                                № 36- 12/7

С.Журавка

 

Про розгляд клопотання щодо надання дозволу

на розроблення проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у власність

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,ст.. ст. 118,121,122 Земельного кодексу України, Закону України від 10.07.2018 року № 2498- VІІІ, роглянувши клопотання громадянки Руденко Наталії Василівни щодо надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  площею 0,2999 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Журавської сільської ради (за межами населеного пункту) , беручи до уваги рекомендації членів постійної комісії з питань землеустрою та охорони навколишнього  середовища , сесія Журавської сільської ради

 

                                                           ВИРІШИЛА:

 

 

1.Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Руденко Наталії Василівні площею 0,2999 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Журавської сільської ради (за межами населеного пункту).

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

          За дорученням сесії

сільський голова                                                                   Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

                                                                      

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                              ПРОЕКТ       РІШЕННЯ

Від 15.06.2019 року                                                                                                                        № 36- 13/7

С.Журавка

 

Про розгляд заяви гр. Щербака А. М. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою на встановлення меж польової  дороги .

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,ст.. ст. 37-1, 123, 124 Земельного кодексу України, Закону України від 10.07.2018 року № 2498- VІІІ, роглянувши заяву громадянина Щербака Анатолія Миколдайовича щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою на встановлення меж польової  дороги, що знаходиться в адмінмежах Журавської сільської ради (за межами населеного пункту) , беручи до уваги рекомендації членів постійної комісії з питань землеустрою та охорони навколишнього  середовища , з метою визначення на місцевості, запроектованої відповідно до матеріалів паювання колгоспу ,польової дороги та використання її за цільовим призначенням сесія Журавської сільської ради

                                                           ВИРІШИЛА:

 

1.Надати дозвіл громадянину Щербаку А.М. на виготовлення проекту землеустрою на встановлення меж польової  дороги орієнтовною площею 0,60 га , що знаходиться в адмінмежах Журавської сільської ради (за межами населеного пункту)  для подальшого укладання договору оренди.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

          За дорученням сесії

сільський голова                                                                  Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                           ПРОЕКТ          РІШЕННЯ

Від 15.06.2019 року                                                                                     № 36- 14/7

С.Журавка

 

Про надання чергової відпустки  за 2019 рік сільському голові.

 

Відповідно до статті 84 КЗУпП, розглянувши та обговоривши заяву сільського голови Жежерун Надії Іванівни про надання чергової відпустки з виплатою коштів на оздоровлення та матеріальної допомоги на вирішення соціально – побутових  питань, та на підставі пункті 3.8 розділу ІІІ «Трудові відносини» Колективного договору, заслухавши головного бухгалтера сільської ради Чистякову С.В., Журавська сільська рада

 

                                                                       в и р і ш и л а:

 

            1. Надати сільському голові Жежерун Надії Іванівні чергову відпустку за 2019 рік   з  10 липня  2019 року з виплатою коштів на оздоровлення та матеріальної допомоги на вирішення соціально – побутових  питань в розмірі середньомісячної заробітної плати (згідно з поданою заявою).

 

            2. На час відпустки сільського голови виконання обов’язків у межах повноважень покласти на секретаря сільської ради Тимошенко С.В.

 

            3. Контроль за виконання пункту 1 даного рішення покласти на головного бухгалтера сільської ради Чистякову С.В.

 

 

            За дорученням сесії

            сільський голова                                                 Н.І.Жежерун

 

 

                                                                                

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                              ПРОЕКТ        РІШЕННЯ

Від 15.06.2019 року                                                                                     № 36-15/7

С.Журавка

 

Про розгляд заяви гр. Пугач Юлії Олексіївни щодо надання допомоги на лікування батька Пугача Олексія Антоновича.

 

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та затвердженого Положення про цільові фонди  на 2019 рік, розглянувши заяву гр.Пугач Юлії Олексіївни про надання допомоги на лікування батька Пугача Олексія Антоновича,  заслухавши сільського голову Жежерун Н.І., беручи до уваги пропозиції депутатів сільської ради, сесія Журавської сільської ради

                                                           в и р і ш и л а:

1.Виділити  гр.Пугач Юлії Олексіївні з місцевого бюджету допомогу на лікування  батька Пугача Олексія Антоновича в сумі 1000,00 (одна тисяча) гривень.

2.Головному бухгалтеру сільської ради Чистяковій С.В. провести відповідні виплати на рахунок заявниці Пугач Ю.О.

3.Контроль за виконанням даного рішення залишити за сільським головою.

 

            За дорученням сесії

            сільський голова                                                               Н.І. Жежерун

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                     

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                              ПРОЕКТ     РІШЕННЯ

Від 15.06.2019 року                                                                                         № 36-16/7

С.Журавка

 

 Про внесення змін до рішення сесії сільської ради

від 21.12.2018 р. №  33-15/7

«Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік».

 

Відповідно до статей 76, 77 Бюджетного кодексу України, п.17 частини І статті 43 та статті 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в України” сільська рада  ВИРІШИЛА:

  1. Абзаци 1,2, 3, 4 пункту 1 викласти в новій редакції:

                           доходи  бюджету села у сумі 868400  гривень, у тому числі доходи загального фонду  бюджету села - 848400 гривень ,доходи спеціального фонду бюджету села  20000 гривень згідно з додатком № 1 до цього рішення;

-                    видатки бюджету села у сумі 1024672,00  гривень, в тому числі видатки загального фонду  бюджету села 992192,00 гривень, видатки спеціального фонду бюджету села 32480,00  гривень;

Дефіцит бюджету села становить 156273,00 гивень,в тому числі дефіцит загального  фонду бюджету села у сумі 143792,00 грн. дефіцит спеціального  фонду бюджету села у сумі 12481,00 грн. згідно з додатком №2 до цього рішення.

  • оборотний залишок бюджетних коштів сільського бюджету у розмірі 100 гривень, що становить 0,01 відсотки видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом.

      2.Пункт 2 викласти в такій редакції :

«2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком №3, до цього рішення».

   Пункт 3 викласти в такій редакції :

«3. Затвердити розподіл витрат сільського бюджету на реалізацію регіональних програм у сумі 220192 гривень згідно з додатком № 4 до цього рішення».

                      Додатки №1,2,3,4 викласти в новій редакції 

 

                      Сільський голова                                   Н.І.Жежерун

 

                                                                                

ЖУРАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Городищенського району Черкаської області

 

                                                                 ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Від 15.06.2019 року                                                                                                № 36-17/7

С.Журавка

 

Про укладання договору про надання правової допомоги.

 

            Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,з метою забезпечення надання правової допомоги у цивільній справі за позовом Журавської сільської ради до гр.. Осадчого Сергія Романовича про відшкодування матеріальної шкоди, сесія Журавської сільської ради

                                                           ВИРІШИЛА:

 

1. Доручити виконавчому комітету Журавської сільської ради укласти договір про надання правової допомоги та представництва інтересів Журавської сільської ради у  у цивільній справі за позовом до гр.. Осадчого Сергія Романовича про відшкодування матеріальної шкоди з адвокатом Салієм Сергієм Антоновичем (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю від 01.12.2016 року № 000667, видане на підставі рішення Ради адвокатів Черкаської області № 151 від 01.12 .2016 року.)

 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  землекористування та охорони навколишнього середовища та постійну комісію з питань  планування бюджету , фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку села.

 

За дорученням сесії

            сільський голова                                                                  Н.І.Жежерун