порядок денний 28 сесії сільської ради 7 скликання

Порядок денний

 

1. Про внесення змін до регламенту Журавської сільської ради 7 скликання.

 2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки громадянам

3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки громадянці Шаповал Марії Вікторівні.

4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьгромадянину Жежеруну Станіславу Борисовичу.

5. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Жежеруну Владиславу Станіславовичу – 0,56 га для ведення осг вул. Заслонова.

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Каракаю Сергію Олександровичу – 1,83 га для ведення осг вул. Я.Мудрого.

8.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Артеменко Аліні Романівні – 0,75 га для ведення осг вул. Шевченка.

9. Про розгляд запитів Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

10.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Заслонова, 1 в межах с. Журавка Городищенського району.

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.П. Гулака-Артемовського , 5 в межах с. Тихі Верби  Городищенського району.

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.П. Гулака-Артемовського , 3 в межах с. Тихі Верби  Городищенського району.

13.Про розгляд заяв депутата Журавської сільської ради Гриценка В.В.

14. Про затвердження Порядку  проведення громадського обговорення з питань добровільного об*єднання територіальних громад.

15. Про затвердження форми громадського обговорення  з питань добровільного об*єднання територіальних громад.