Порядок денний

Порядок денний                            

 

1. Про  добровільне  об*єднання  с. Журавка та с. Тихі Верби Журавської сільської ради Городищенського  району у об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Вільшана на основі  результатів громадського  обговорення.

2. Про хід виконання сільського бюджету за І-й квартал 2018 року.      

3. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 22.12.2017 р. № 23-13/7 «Про затвердження сільського бюджету на 2018 рік».

4. Про встановлення  місцевих податків і зборів на 2019 рік.

5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянці Чистяковій Ніні Іванівні.

6.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянці Черняк Тетяні Миколаївні.

7.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянину Баранику Олександру Івановичу.

8.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах с. Журавка Городищенського району.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в межах с. Журавка Городищенського району.

10. Про надання дозволу  громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

11. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  у власність громадянам.

12. Про розгляд запитів Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

13.Про розгляд заяви громадянки Совенко Любові Артемівни  щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою в адмінмежах Журавської сільської ради ( за межами населеного пункту).

14. Про розгляд заяви сільського голови  Жежерун Н.І. про надання відпустки за  2018 рік. 

- єдиний ставки 2019

- ставки на майно 2019