Порядок денний                               

 

1.Про організацію централізованого збирання та вивезення сміття по с. Журавка Городищенського району.

 

2.Про визначення місця зберігання самовільно зрізаних дерев.

 

3.Про надання дозволу  громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

4.Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність громадянам.

 

5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  у власність громадянину Каракаю Петру Івановичу – 0,33 га с.Журавка ,  вул. Шевченка.

 

6.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  у власність громадянину Сухно Федору Івановичу – 0,20 га с.Журавка ,  вул. Жежеруна.

 

7.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва  у власність громадянці Завгородній Аллі Федорівні – 0,12 га с.Журавка ,  вул. Жежеруна.

                   

8.Про розгляд заяв громадян Сухно Федора Івановича та Ласкавої Галини Іванівни щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва  у власність

                 

9. Про затвердження документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах с. Журавка Городищенського району.

                 

10.Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадян для ведення особистого селянського господарства.

                        

11.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  сільськогосподарського призначення зі зміною її цільового призначення.

 

12. Про розгляд заяв громадян  щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою в адмінмежах Журавської сільської ради ( за межами населеного пункту)

 

13. Про розгляд заяв громадян Каракай Ганни Прокопівни та Боднарчук Євгенії  Прокопівни.         

 

14. Про розгляд звернення депутат Журавської сільської ради Гриценка Віктора Володимировича 

 

15. Про розгляд заяв депутата сільської ради Шаврова Сергія Семеновича та жителів с.Журавка Харченка Олексія Васильовича та Демченка Анатолія Васильовича.