Порядок денний                                         

                                               

1. Про внесення змін до рішення Журавської сільської ради від 14.07.2017 року №19-2/7 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік».

2.Про розгляд  листа  відділу освіти Городищенської РДА  про виділення субвенції до районного бюджету на утримання закладів освіти.

3.Про розгляд листа  Журавського НВК про виділення субвенції на харчування дошкільнят та учнів закладу освіти.

4.Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городищенської районної ради про надання субвенції  для забезпечення заробітною платою  працівників фельдшерських пунктів у 2019 році.

5.Про призначення уповноваженої особи з питань забезпечення рівних прав  та можливостей жінок і чоловіків в органі місцевого самоврядування.

6.Про затвердження проекту землеустрою на земельну ділянку площею 0,2160 га гр.Черняк Т.М. для ведення особистого селянського господарства.

7. Про затвердження проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства

8.Про затвердження документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах с. Журавка Городищенського району      

9. Про надання дозволу  громадянам на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

10.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

11.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення садівництва

12.Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність громадянам

13.Про розгляд заяв громадян  щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою в адмінмежах Журавської сільської ради ( за межами населеного пункту).

14.Про розгляд запитів Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення садівництва