Порядок денний 33 сесії сільської ради 7 скликання

 

Порядок денний                                   

1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку села на 2019 рік.

2.Про затвердження Програми «Турбота» на 2019 рік.

3.Про затвердження Програми «Благоустрій» на 2019 рік.

4.Про затвердження Програми організації та фінансування у 2019 році громадських робіт.

5.Про затвердження Програми «Підтримка та розвиток культурно-освітніх заходів» на 2019 рік.

6.Про затвердження програми спортивних змагань, оздоровчо-масових заходів с. Журавка на 2019 рік.

7.Про встановлення лімітів споживання електроенергії бюджетними установами у 2019 році відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та кошторису видатків на 2019 рік.

8.Про затвердження штатного розпису працівників бюджетних установ села на 2019 рік.

9. Про затвердження Положення про преміювання сільського голови працівників апарату  сільської ради та працівників , зайнятих обслуговуванням  сільської ради на 2019 рік.

10.Про затвердження Положення про цільові фонди на 2019 рік.

11.Про встановлення розміру частки прибутку від комунального підприємства,  яке підлягає зарахуванню до місцевого бюджету.

12.Про затвердження плану сільських культурно-масових заходів на 2019 рік.

13. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 15.12.2017 року № 14- 17/7 «Про сільський бюджет на 2018 рік».

14. Про стимулювання посадової особи місцевого самоврядування сільського голови на 2019 рік.

15. Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік

16.Про внесення змін до рішення Журавської сільської ради від  27.06.2018 року № 29-4/7 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

17. Про затвердження плану роботи Журавської сільської ради та її виконавчого комітету на 1-й квартал 2019 року.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  с. Журавка Городищенського району, Черкаської області:

- Романенко Ольга Федорівна- 0,25 га с. Журавка, вул.Соборна, 3

- Романенко Дмитро Дмитрович- 0,25 га с. Журавка, вул.Соборна, 5

- Кугай Надія Дмитрівна-0,25 га вул.. с. Журавка Шевченка,39

- Хворостенко Олександр Олександрович- с. Журавка, вул.. Я.Мудрого,28

- Пилипенко Віталій Анатолійович- с. Журавка, п-вул..Ярмарковий,10

- Ковтун Галина Володимирівна, Томіленко Тарас Володимирович- с. Журавка, вул.. Шевченка ,42

- Пугач Наталія Антонівна- с. Журавка, вул.Молодіжна,9

- Ласкавий Володимир Олексійович- с. Журавка, вул. Молодіжна,11

- Каракай Ганна Прокопівна- с. Журавка, вул. Шевченка,36

- Ласкава Валентина Володимирівна – с. Журавка, вул. Заслонова, 11

19.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Осадчій Людмилі Іванівні площею 0,25 га у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  с. Журавка, вул.Соборна,13, Городищенського району, Черкаської області.

20.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Завгородній Аллі Федорівні площею 0,08 га у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  с. Журавка, вул.Соборна,25, Городищенського району, Черкаської області.

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шаповал  Марії  Вікторівні площею 0,25 га у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  с. Журавка, вул.Заслонова,9а, Городищенського району, Черкаської області.

22. Про затвердження документації із  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Жежеруну Станіславу Борисовичу  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Журавка, Городищенського району, Черкаської області, вул.Соборна, 53.

23. Про затвердження документації із  землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства у межах с. Журавка, Городищенського району, Черкаської області:

- Адомський Анатолій Васильович- с. Тихі Верби , вул. П.Гулака-Артемовського

- Романенко Дмитро Дмитрович- с.Журавка вул. Соборна

- Томіленко Марія Андронівна-с. Журавка вул. Шевченка

- Михайлова Катерина Василівна- с.Журавка, вул. Шевченка

- Хворостенко Руслан Олександрович- с.Журавка, вул. Симиренківська

- Ласкавий Олександр Васильович- с.Журавка, вул. Шевченка

- Підгірня Катерина Юхимівна- с.Журавка, вул. Шевченка

- Кугай Надія Дмитрівна- с.Журавка, вул. Шевченка

- Пилипенко Віталій Анатолійович-  с.Журавка, п-вул. Ярмарковий

- Харченко Наталя Володимирівна- с.Журавка, вул. Л-та Правика

- Харченко Наталя Володимирівна- с.Журавка, вул. Молодіжна

- Лісова Зінаїда Іванівна- с.Журавка, вул. Берегового

- Ласкавий Сергій Миколайович- с.Журавка, вул. Берегового

- Хворостенко Олександр Олександрович -с. Журавка, вул.  Я.Мудрого

- Ласкавий Володимир Олексійович - с.Журавка,  вул. Заслонова

24. Про затвердження документації із  землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянці Соловей Євгенії Луківні  для ведення особистого селянського господарства у межах с. Журавка, Городищенського району, Черкаської області, вул..Заслонова.

25. Про затвердження документації із  землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянці Жежерун Надії Іванівні  для ведення особистого селянського господарства у межах с. Журавка, Городищенського району, Черкаської області, вул.Соборна.

26. Про затвердження документації із  землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянці Каракай Катерині Олексіївні  для ведення особистого селянського господарства у межах с. Журавка, Городищенського району, Черкаської області, вул. Польова.

27. Про надання дозволу  громадянам на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с. Журавка Городищенського району, Черкаської області:

28. Про передачу у приватну власність гр. Бурачуку Василю Георгійовичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Журавка Городищенського району, Черкаської області по вул. Лейтенанта Правика, 16, кад. № 7120383000:01:001:0140.

29. Про розгляд заяви гр. Артеменко Аліни Романівни щодо надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га  у с. Журавка, вул. Шевченка,63,  Городищенського району, Черкаської області.  

30. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність громадянам

31.Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність громадянам

32.Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність громадянам

33. Про розгляд листа Городищенського відділу Держгеокадастру у Черкаській області щодо виготовлення «Проекту землеустрою щодо встановлення  (зміни) меж» с. Журавка Городищенського району Черкаської області.

34. Про звернення депутатів Журавської сільської ради до органів вищої влади щодо надання допомоги на розвиток сільської медицини.