Порядок денний 36 сесії 7 скликання

Порядок   денний

 

1. Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальної громади с. Журавка Городищенського району, Черкаської області приміщення та матеріальних цінностей колишнього Журавського навчально-виховного комплексу « Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Городищенської районної ради Черкаської області.

2. Про затвердження Програми  приватизації об*єктів права  комунальної власності територіальної громади с. Журавка Городищенського району, Черкаської області на 2020 рік.

3. Про встановлення  місцевих податків і зборів на 2020 рік.

4. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадян в межах с. Журавка Городищенського району

5.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам:

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянці Завгородній Аллі Федорівні - 0,1000 га для ведення індивідуального садівництва, с. Журавка, вул. Жежеруна;

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянці:

 Соловей Євгенія Луківна - 0,1200 га для ведення індивідуального садівництва, с. Журавка, вул. Заслонова.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянці:

 Шаповал Марія Вікторівна - 0,1200 га для ведення індивідуального садівництва, с. Журавка, вул. Соборна, 14.

9.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки громадянам.

10.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки спільної сумісної власності громадянам:

Іващенко Андрій Володимирович, Іващенко Максим Володимирович – 0,25 га, с. Журавка, вул. Соборна, 12.

11.Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.

12. Про розгляд клопотання щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність. (Руденко Н.В.)

13. Про розгляд заяви гр. Щербака А. М. щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на встановлення меж польової  дороги .

14. Про надання чергової відпустки  за 2019 рік сільському голові.

15. Про розгляд заяви гр. Пугач Юлії Олексіївни щодо надання допомоги на лікування батька Пугача Олексія Антоновича.

16. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 21.12.2018 р. №  33-15/7 «Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік».

17. Про укладання договору про надання правової допомоги.