Порядок денний                                         

                                               

1. Про хід виконання місцевого бюджету за 9 місяців  2018  року.

2.Про внесення змін до рішення Журавської сільської ради від 22.12.2017 року № 23-13/7 «Про затвердження сільського бюджету на 2018 рік».

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  с. Журавка Городищенського району, Черкаської області:

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Каракаю Роману Олександровичу  площею 0,25 га у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  с. Журавка, вул. Шевченка, 5, Городищенського району, Черкаської області.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жежерун Надії Іванівні  площею 0,25 га у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  с. Журавка, вул. Соборна, 36,  Городищенського району, Черкаської області.

6. Про затвердження документації із  землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства у межах с. Журавка, Городищенського району, Черкаської області:

7. Про затвердження документації із  землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність гр. Жежеруну Владиславу Станіславовичу площею 0,5590 га для ведення особистого селянського господарства у межах с. Журавка, вул. Заслонова Городищенського району, Черкаської області.

8. Про надання дозволу  громадянам на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с. Журавка Городищенського району, Черкаської області:

9. Про надання дозволу  гр. Гриценку Віктору Володимировичу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га  у с. Журавка, провул. Кротевича,1,  Городищенського району, Черкаської області.

10.Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність громадянам

11. Про розгляд заяв громадян Ласкавої Ганни Йосипівни та Ласкавої Надії Сільвестрівни щодо уточнення площ земельних ділянок для відведення у приватну власність для ведення особистого селянського господарства.

12.Про передачу зобов’язань на проведення видатків по виконанню власних

повноважень сільської ради на 2018 рік.