порядок денний

Порядок денний

1. Про хід виконання сільського бюджету за 1-й квартал 2019 року.

2. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 21.12.2018 р. №  33-15/7 «Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік».

3.Про розгляд листа Журавського НВК про надання субвенції для дофінансування  харчування учнів закладу освіти під час роботи пришкільного відпочинкового табору.

4.Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту с. Журавка та с. Тихі Верби  Городищенського району.

5. Про знесення аварійних, сухостійних дерев уздовж частини автодороги

Вільшана-Журавка-Селище.

6. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадян в межах с. Журавка Городищенського району:

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченка ,38  гр. Каракай Олександру Петровичу в межах с. Журавка Городищенського району.

8.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам.

9.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки громадянам:

11.Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам:

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шаповал Марії Вікторівні.

13. Про розгляд заяви гр. Щербака А.М. щодо надання дозволу на знесення дикоростучих кущів.

14. Про розгляд заяви завідуючої ФАП Пилипенко І.П. щодо виділення коштів на придбання засобів медичної допомоги та медичного інвентаря.