Порядок денний

 

Порядок денний

           

1.Про хід виконання сільського бюджету за І-ше півріччя 2019 року.

2. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 21.12.2018 р. №  33-15/7 «Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік».

Додатки: 3, 4.

3. Про розгляд заяви гр. Бойко Н.І.

4. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадян в межах с. Журавка Городищенського району

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Соборна ,12  громадянам Іващенку Максиму Володимировичу, Іващенку Андрію Володимировичу в межах с. Журавка Городищенського району.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лейтенанта Правика ,22  гр. Щербаку Миколі Левковичу в межах с. Журавка Городищенського району.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки (формування нової ділянки) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лейтенанта Правика ,13 у власність громадянину Каракаю Сергію Олександровичу  в межах с. Журавка Городищенського району.

8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок в межах с. Журавка Городищенського району  у власність:

Шаповал Богдан Вікторович- 0,25 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Соборній ,14 ;

Шаповал Богдан Вікторович- 0,0571 га  для ведення індивідуального садівництва по вул. Соборній.

9. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність :

Кушнірук Алла Тарасівна- 0,1200 га для ведення садівництва, с. Журавка, вул.Заслонова.

11.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність :

Щербак Микола Левкович- 0,3924 га для ведення особистого селянського господарства, с. Журавка, вул. Лейтенанта Правика.

12.. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність :

Пустовойт Таїсія Петрівна- 0,3203 га для ведення особистого селянського господарства, с. Журавка, вул. Л-та Правика;

Каракай Лариса Іванівна- 0,3319 га для ведення особистого селянського господарства, с. Журавка, провул. Вишневий;

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 

сільськогосподарського призначення зі зміною її цільового призначення.

Руденко Наталія Василівна 0,2999 га для ведення особистого селянського господарства в адмінмежах Журавської сільської ради (за межами населеного пункту)

14. Про надання дозволу  громадянці на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с. Журавка Городищенського району, Черкаської області:

Кульбіда Людмила Володимирівна – 0,25 га с. Журавка, вул. Шевченка, 6;

Шевченко Тетяна Миколаївна – 0,25 га с. Журавка, вул. Заслонова, 35

15. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність громадянам

Кульбіда-Остапенко Яна Григорівна – 0,70 га для ведення осг с. Журавка, вул. Шевченка;

Засіткевич Олександр Іванович – 2,00 га для ведення осг с. Журавка вул. Заслонова;

Макушевська Любов Миколаївна- 0,53 га для ведення осг с. Журавка вул.Шевченка.

16.Про затвердження плану роботи сільської ради  на ІV-й квартал 2019 року.

Сільський голова                                                           Н.І. Жежерун