Порядок    денний

1. Про  хід виконання сільського бюджету за 1-й квартал 2020 року.

2. Про внесення змін до рішення Журавської сільської ради від 16.12.2019 року № 39-16/7 «Про затвердження сільського бюджету на 2020 рік».

3. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок сільськогосподарського призначення (рілля під проектними шляхами).

4.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд громадян в  с. Журавка Городищенського району, Черкаської області:

Почтар Іван Захарович - 0,25 га, вул. Заслонова, 2;

Пилипенко Микола Полікарпович -0,25 га, вул. Польова, 2;

5. Про затвердження документації  із  землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства у межах с. Журавка, Городищенського району, Черкаської області:

Почтар Іван Захарович - 0,3081 га для ведення осг, с. Журавка, вул. Заслонова;

Пилипенко Микола Полікарпович - 0,3500 га для ведення осг, с. Журавка, вул. Польова;

Почтар Василь Петрович - 0,1398 га для ведення осг, с. Журавка, провул. Ярмарковий;

Фещенко Олексій Юрійович -  0,3069 га для ведення осг, с. Журавка, вул. Берегового;

Горбенко Інна Іванівна -  0,1984 га для ведення осг, с. Журавка, провул. Перемоги;

Рижук ТетянаСергіївна -  0,5949 га для ведення осг, с. Журавка, вул. Ярослава Мудрого.

6. Про затвердження документації  із  землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність Осадчому Ярославу Романовичу для ведення особистого селянського господарства у межах с. Журавка, Городищенського району, Черкаської області:

Осадчий Ярослав Романович – 0,6000 га для ведення осг, с. Журавка, вул. Польова.

7. Про затвердження документації  із  землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність Хоружому Григорію Юхимовичу для ведення індивідуального садівництва у межах с. Журавка, Городищенського району, Черкаської області:

Хоружий Григорій Юхимович – 0,1200 га для ведення осг, с. Журавка, вул. Шевченка.

8.Про надання дозволу  громадянам на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с. Журавка Городищенського району, Черкаської області:

Руденко Юлія Михайлівна – 0,25 га, вул. Лейтенанта Правика, 14.

9. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність громадянам у с. Журавка Городищенського району, Черкаської області:

Пугач Юлія Олексіївна - 0,60 га для ведення осг, с. Журавка, вул.Шевченка;

Борецький Валерій Вікторович - 0,30 га для ведення осг, с. Журавка, вул.Заслонова;

Одарченко Віктор Михайлович - 0,20 га для ведення осг, с. Журавка, вул.Заслонова;

Гибало Олександр Леонідович - 0,40 га для ведення осг, с. Журавка, вул.Жежеруна;

Буренко Ольга Минівна - 0,35 га для ведення осг, с. Журавка, вул.Шевченка.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці Величко Марії Миколаївні у с. Журавка Городищенського району, Черкаської області:

Величко Марія Миколаївна - 0,75 га для ведення осг, с. Журавка, вул. Ярослава Мудрого.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянину Козій Максиму Анатолійовичу у с. Журавка Городищенського району, Черкаської області:

Козій Максим Анатолійович - 0,50 га для ведення осг, с. Журавка, вул. Заслонова;

12.Про розгляд заяви ФГ «Пасічне», в особі голови ФГ «Пасічне» Каракая О.П.,  щодо надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок сільськогосподарського призначення (рілля під проектними шляхами).

13.Про розгляд заяви гр. Совенко О.І.

Сільський голова                                                        Н.І. Жежерун